Յունիբանկի մոբիլային հավելվածում այժմ կարելի է գրանցվել նաև imID-ով
ԵՐԵՎԱՆ, 31 հուլիսի. /ԱՌԿԱ/. Յունիբանկը շարունակում է ընդլայնել թվային ծառայությունների հնարավորությունները, առաջարկելով հաճախորդներին ևս մեկ հարմարավետ եղանակ՝ UNIMobile մոբիլային հավելվածում օնլայն գրանցվելու համար: Այժմ հավելվածում կարելի է գրանցվել նաև imID-ով ընդամենը մի քանի վայրկյանում: Դրա համար անհրաժեշտ է ներբեռնել UNIMobile հավելվածը App Store կամ Google Play-ից, գրանցման ժամանակ ընտրել «imID աութենտիկացում» և հետևել պարզ հրահանգներին: Այս մասին հայտնում է բանկի մամուլի ծառայությունը:
UNIMobile-ի օգտվողները ստանում են 24/7 հասանելիություն բանկային ծառայություններին: Հավելվածում կարելի է բացել բանկային հաշիվ, ներկայացնել սպառողական վարկի հայտ, կատարել դրամական փոխանցումներ Հայաստանում և արտերկրում, լրացնել և նվազեցնել ավանդների գումարը, թողարկել թվային քարտեր, վճարել կոմունալ և այլ ծառայությունների համար, ինչպես նաև օգտվել բազմաթիվ այլ հնարավորություններից:
Յունիբանկը շարունակելու է ներդնել նորարարական տեխնոլոգիաներ՝ բավարարելով հաճախորդների պահանջները և դարձնելով ֆինանսական ծառայությունները ավելի հասանելի և հարմարավետ: UNIMobile հավելվածում օնլայն գրանցումը հասանելի է նաև կենսաչափական նույնականացման միջոցով:

You can now register in Unibank's mobile app using imID
YEREVAN, July 31. /ARKA/. Unibank continues to expand its digital services by offering customers another convenient way to register online in the UNIMobile mobile application. Now, users can register using imID in just a few seconds. To do this, they need to download the UNIMobile app from the App Store or Google Play, select 'imID authentication' during registration, and follow the simple instructions. This was reported by the bank's press service.
UNIMobile users have 24/7 access to banking services. The app allows users to open a bank account, apply for a consumer loan, make money transfers within Armenia and abroad, increase or decrease deposit amounts, issue digital cards, pay for utilities and other services, and enjoy many other features.
Unibank will continue to implement innovative technologies to meet customer needs and make financial services even more accessible and convenient. Online registration in the UNIMobile app is also available using biometric identification.