Յունիբանկի մոբիլային հավելվածում այժմ կարելի է գրանցվել նաև imID-ով
ԵՐԵՎԱՆ, 31 հուլիսի. /ԱՌԿԱ/. Յունիբանկը շարունակում է ընդլայնել թվային ծառայությունների հնարավորությունները, առաջարկելով հաճախորդներին ևս մեկ հարմարավետ եղանակ՝ UNIMobile մոբիլային հավելվածում օնլայն գրանցվելու համար: Այժմ հավելվածում կարելի է գրանցվել նաև imID-ով ընդամենը մի քանի վայրկյանում: Դրա համար անհրաժեշտ է ներբեռնել UNIMobile հավելվածը App Store կամ Google Play-ից, գրանցման ժամանակ ընտրել «imID աութենտիկացում» և հետևել պարզ հրահանգներին: Այս մասին հայտնում է բանկի մամուլի ծառայությունը:
UNIMobile-ի օգտվողները ստանում են 24/7 հասանելիություն բանկային ծառայություններին: Հավելվածում կարելի է բացել բանկային հաշիվ, ներկայացնել սպառողական վարկի հայտ, կատարել դրամական փոխանցումներ Հայաստանում և արտերկրում, լրացնել և նվազեցնել ավանդների գումարը, թողարկել թվային քարտեր, վճարել կոմունալ և այլ ծառայությունների համար, ինչպես նաև օգտվել բազմաթիվ այլ հնարավորություններից:
Յունիբանկը շարունակելու է ներդնել նորարարական տեխնոլոգիաներ՝ բավարարելով հաճախորդների պահանջները և դարձնելով ֆինանսական ծառայությունները ավելի հասանելի և հարմարավետ: UNIMobile հավելվածում օնլայն գրանցումը հասանելի է նաև կենսաչափական նույնականացման միջոցով:

ЕРЕВАН, 31 июля. /АРКА/. Юнибанк продолжает расширять возможности цифровых сервисов, предлагая клиентам еще один удобный способ онлайн-регистрации в мобильном приложении UNIMobile. Теперь в приложении можно зарегистрироваться и с помощью imID всего за несколько секунд. Для этого необходимо загрузить приложение UNIMobile из App Store или Google Play, при регистрации выбрать «imID аутенфикация» и следовать простым инструкциям. Об этом сообщает пресс-служба банка.
Пользователи UNIMobile получают круглосуточный доступ к банковским услугам. В приложении можно открыть банковский счет, подать заявку на потребительский кредит, совершать денежные переводы по Армении и за рубеж, пополнять и уменьшать сумму депозитов, выпускать цифровые карты, оплачивать коммунальные и другие услуги, а также пользоваться множеством других возможностей.
Юнибанк продолжит внедрять инновационные технологии, отвечая потребностям клиентов и делая финансовые услуги еще более доступными и удобными. Онлайн-регистрация в приложении UNIMobile также доступна с использованием биометрической идентификации.