Յունիբանկը մեկնարկել է նոր ակցիա «U-Teenager»
Յունիբանկը նոր ակցիա է մեկնարկել Arca «U-Teenager» քարտապանների համար, որի գլխավոր մրցանակը 1 500 000 ՀՀ դրամ է՝ արտերկրի առաջատար համալսարաններից մեկում ամառային կրթական ծրագրին մասնակցելու համար։
Ակցիան կանցկացվի մինչև 2027 թվականի մարտի 31-ը:  Մասնակցության համար անհրաժեշտ է նշված ժամանակահատվածում առցանց՝ QR կոդ-ի միջոցով, ձևակերպել Յունիբանկի Arca «U-Teenager» քարտ և կատարել անկանխիկ գործարքներ։ Ակցիայի արդյունքներով առավելագույն քանակով անկանխիկ գործարքներ կատարած երեք քարտապանները կստանան մրցանակներ։ Առաջին տեղը զբաղեցրած մասնակցին կտրամադրվի գլխավոր մրցանակը՝ մասնակցությունը ամառային կրթական ծրագրին արտրեկրում, իսկ երկրորդ և երրորդ տեղերը զբաղեցրած մասնակիցները կստանան նոթբուքեր։
Ակցիային կարող են միանալ նաև Հայաստանի բարձրագույն ուսումնական հաստատությունները՝ տեղադրելով QR կոդը, որի միջոցով ուսանողները կարող են առցանց ձևակերպել Arca «U-Teenager» քարտ։ Բուհերի համար նախատեսված է առանձին մրցանակ․ այն ուսումնական հաստատությունը, որի ուսանողները տրամադրված QR կոդի միջոցով ակցիայի անցկացման ժամանակահատվածում կձևակերպեն առավելագույն քանակով Arca «U-Teenager» քարտեր, կստանա ֆինանսական աջակցություն՝ համակարգչային սենյակի վերազինման կամ այլ տեխնիկական սարքավորումների ձեռքբերման համար։
Arca «U-Teenager» քարտը թողարկվում և առաքվում է անվճար։ Arca քարտապաններն անկանխիկ գործարքների դիմաց ստանում են 2% հետվճար (քեշբեք)։
Կրթությանն աջակցությունն ու երիտասարդների զարգացման համար նոր հնարավորությունների ստեղծումը Յունիբանկի կորպորատիվ սոցիալական պատասխանատվության կարևոր ուղղություններից են։ «U-Teenager» ակցիայի միջոցով բանկը նպատակ ունի ոչ միայն երիտասարդ հաճախորդներին առաջարկել ժամանակակից ֆինանսական գործիքներ, այլև աջակցել նոր գիտելիքներ ձեռք բերելու և զարգանալու նրանց ձգտմանը։

Юнибанк запустил новую акцию для держателей карт Arca «U-Teenager», главный приз которой составляет 1 500 000 драмов Армении для участия в летней образовательной программе в одном из ведущих университетов за границей.
Акция будет проводиться до 31 марта 2027 года. Для участия необходимо в указанный период оформить онлайн карту Arca «U-Teenager» через QR-код и совершить безналичные транзакции. Три держателя карт, совершившие наибольшее количество безналичных операций, получат призы. Участнику, занявшему первое место, будет предоставлен главный приз — участие в летней образовательной программе за границей, а участники, занявшие второе и третье места, получат ноутбуки.
К акции могут присоединиться и высшие учебные заведения Армении, разместив QR-код, через который студенты смогут оформить онлайн карту Arca «U-Teenager». Для вузов предусмотрен отдельный приз: учебное заведение, студенты которого оформят наибольшее количество карт Arca «U-Teenager» через предоставленный QR-код в период проведения акции, получит финансовую поддержку для модернизации компьютерного класса или приобретения другого технического оборудования.
Карта Arca «U-Teenager» выпускается и доставляется бесплатно. Держатели карт Arca получают 2% кэшбэк за безналичные операции.
Поддержка образования и создание новых возможностей для развития молодежи являются важными направлениями корпоративной социальной ответственности Юнибанка. С помощью акции «U-Teenager» банк стремится не только предложить молодым клиентам современные финансовые инструменты, но и поддержать их стремление к получению новых знаний и развитию.