WOO X-ը ստորագրել է համագործակցության հուշագիր Payward Services-ի հետ
15 ՀՈՒԼԻՍԻ, 2026 – WOO X-ը, որը հանդիսանում է առաջատար կենտրոնացված թվային ակտիվների փոխանակում, և Payward Services-ը, Payward-ի B2B ենթակառուցվածքային հարթակը, որը ղեկավարում է համաշխարհային կրիպտո հարթակ Kraken-ը, ստորագրել են համագործակցության հուշագիր (MOU)՝ WOO X-ի եվրոպացի օգտատերերին կրիպտո առևտուր մատուցելու նպատակով Payward Services-ի առևտրային ծառայությունների առաջարկի միջոցով:
Համաձայն համաձայնագրի, ընկերությունները նախատեսում են ակտիվացնել WOO X-ի ԵՄ օգտատերերի համար կրիպտո առևտուրը, որը կօգտագործի Payward-ի կարգավորվող եվրոպական ենթակառուցվածքն ու լիցենզիաները: WOO X-ը կդառնա Payward Services-ի առևտրային ծառայությունների առաջարկից օգտվող ֆինանսական հաստատությունների աճող ցուցակի մի մասը, այդ թվում՝ bunq, Եվրոպայի առաջատար նեոբանկերից մեկը:
«Մենք ուրախ ենք WOO X-ին բերել Payward-ի կարգավորվող ենթակառուցվածքի 15 տարվա ուժը, ստեղծելով հեշտ ճանապարհ՝ բավարարելու հաճախորդների պահանջը ընդլայնված առևտրային առաջարկով և ճիշտ լիցենզիաներով՝ կրիպտո առևտուրը բացելու համար ամբողջ ԵՄ-ում: Երբ գործընկերները աշխատում են Payward Services-ի հետ, նրանք կարող են սկսել կրիպտո առևտուրը մի քանի շաբաթվա ընթացքում՝ առանց բարդ ներքին ենթակառուցվածք ստեղծելու», - ասաց Mark Greenberg-ը, Payward Services-ի գլոբալ ղեկավար:
MOU-ն ծառայում է որպես ապագա համագործակցության հիմնարար շրջանակ: Երկու կողմերը կիսվելու են հետագա գործողությունների մասին տեղեկություններով, երբ կոնկրետ նախաձեռնություններ վերջնականացվեն:
WOO X-ի մասին
WOO X-ը առաջատար կենտրոնացված թվային ակտիվների փոխանակում է, որը ստեղծվել է առևտրականների կողմից, առևտրականների համար: WOO X-ը առաջարկում է բարձրակարգ առևտրային միջավայր, որը հարմարեցված է ինչպես մանրածախ, այնպես էլ ինստիտուցիոնալ ներդրողների համար:
Payward Services-ի մասին
Payward Services-ը B2B ենթակառուցվածքային հարթակ է, որը հիմնված է Kraken-ի 15 տարվա գործունեության վրա, աշխարհի ամենամեծ կրիպտո հարթակներից մեկի:

15 ИЮЛЯ 2026 – WOO X, ведущая централизованная биржа цифровых активов, и Payward Services, B2B инфраструктурная платформа от Payward, компании, стоящей за глобальной криптоплатформой Kraken, подписали меморандум о взаимопонимании (MOU), чтобы предоставить криптоторговлю пользователям WOO X в Европе через предложение торговли как услуги от Payward Services.
Согласно соглашению, компании намерены активировать спотовую криптоторговлю для пользователей WOO X в ЕС, используя регулируемую европейскую инфраструктуру и лицензирование Payward. WOO X присоединится к растущему числу финансовых учреждений, использующих предложение торговли как услуги от Payward Services, включая bunq, один из ведущих нео-банков Европы.
«Мы рады предоставить WOO X мощь 15-летней регулируемой инфраструктуры Payward, создавая легкий путь для удовлетворения потребностей клиентов с расширенным торговым предложением и правильными лицензиями для разблокировки криптоторговли по всей ЕС. Когда партнеры работают с Payward Services, они могут запустить криптоторговлю за несколько недель без необходимости строить сложную внутреннюю инфраструктуру», – сказал Марк Гринберг, глобальный руководитель Payward Services.
MOU служит основой для будущего сотрудничества. Обе стороны будут делиться дальнейшими операционными обновлениями по мере завершения конкретных инициатив.
О WOO X
WOO X – ведущая централизованная биржа цифровых активов, созданная трейдерами для трейдеров. Платформа известна своим превосходным исполнением сделок, предлагая глубокую агрегированную ликвидность, ультраузкие спреды и нулевое проскальзывание.
О Payward Services
Payward Services – это B2B инфраструктурная платформа, основанная на 15-летнем опыте работы Kraken, одной из крупнейших криптоплатформ в мире.