Շախմատ և ընկերություն. CaseKey-ը և Byblos Bank Armenia-ն նշում են միջազգային շախմատի օրը
Միջազգային շախմատի օրվան ընդառաջ, CaseKey-ի մասնակիցները և Byblos Bank Armenia-ի աշխատակիցները նստեցին շախմատային տախտակների առջև ընկերական սիրողական առաջնությունում:
CaseKey 2026-ը մեկնարկել է հունիսին և արդեն չորրորդ տարին է, ինչ աջակցում է Byblos Bank Armenia-ն:
Բացի հիմնական բիզնես մրցույթից, CaseKey-ն առաջարկում է նաև տարբեր լրացուցիչ գործունեություններ, և շախմատի առաջնությունը դրանցից մեկն էր:
Հետաքրքիր մրցաշարերից հետո հայտարարվեցին 1-ին, 2-րդ և 3-րդ տեղերի հաղթողները: Բոլորը ստացան վկայականներ և նվերներ, իսկ չեմպիոնը նաև պարգևատրվեց առաջնության գավաթով:
Այս միջոցառումը ոչ միայն մրցակցություն էր, այլ նաև միասնություն շախմատի շուրջ, թիմային աշխատանք, հետաքրքիր մարտավարություններ և լավ տրամադրություն:

Ahead of International Chess Day, CaseKey participants and employees of Byblos Bank Armenia sat in front of chessboards for a friendly amateur championship.
CaseKey 2026 launched in June and for the fourth consecutive year with the support of Byblos Bank Armenia.
Beyond the core business case competition, CaseKey features a variety of extracurricular activities, and the chess championship was one of these initiatives.
Following a series of exciting matches, the winners of 1st, 2nd and 3rd place were announced. All three received certificates and gifts, while the champion was also awarded the championship cup.
The event was not only about competition, but also about unity around chess, teamwork, interesting tactics and good mood.