Ուկոմի վաճառքի և սպասարկման կենտրոնը վերաբացվել է Արարատի Շահումյան 24/2 հասցեում: Նոր renovated և ավելի հարմարավետ տարածքը նախատեսված է բաժանորդներին ավելի արագ, մատչելի և բարձրորակ ծառայություններ մատուցելու համար:
Վերանորոգված վաճառքի և սպասարկման կենտրոնը նախագծվել է որպես մեկ ինտեգրված հարթակ, որտեղ բաժանորդները կարող են ոչ միայն ակտիվացնել ծառայություններ կամ ստանալ մասնագիտական խորհրդատվություն, այլ նաև տեղում ուսումնասիրել Ուկոմի ամբողջ թվային էկոհամակարգը՝ սկսած ֆիքսված ինտերնետից և շարժական կապից մինչև հեռուստատեսություն, Wi-Fi լուծումներ և խելացի սարքեր:
«Ուկոմի համար կարևոր է, որ ժամանակակից հաղորդակցման ծառայությունները մատչելի լինեն ոչ միայն մայրաքաղաքում, այլ նաև Հայաստանի բոլոր տարածաշրջաններում: Մենք մեծ կարևորություն ենք տալիս մեր սպասարկման կենտրոնների արդիականացմանը, որպեսզի ծառայենք մեր բաժանորդներին հարմարավետ միջավայրում և բարելավենք նրանց ամենօրյա փորձը», - ասաց Ուկոմի գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը:
Հուլիսի 27-ից մինչև օգոստոսի 31-ը ներառյալ, բաժանորդները, ովքեր գրանցվում են ցանկացած Unity սակագնային պլանի համար 12 ամիս, կստանան մեկ ամսվա ծառայություն անվճար: Unity փաթեթին բաժանորդագրվելու դեպքում հաճախորդները ստանում են ֆիքսված ինտերնետ, շարժական կապ և հեռուստատեսության ծառայություններ մեկ փաթեթում ավելի մատչելի գնով:
Բացի այդ, օգոստոսի 7-ը ներառյալ, հաճախորդները, ովքեր գնում են ցանկացած սմարթֆոն, կստանան Canyon անլար ականջակալներ նվեր:
Ուկոմը շարունակաբար ներդրումներ է կատարում իր սպասարկման ցանցի զարգացման և արդիականացման մեջ, նպատակ ունենալով ապահովել բաժանորդներին մատչելի, հարմարավետ և բարձրորակ ծառայություններ Հայաստանի քաղաքներում և համայնքներում:
Ուկոմը արդեն բացել է 74 վաճառքի և սպասարկման կենտրոն, որոնցից 52-ը գործում են մարզերում, իսկ 22-ը՝ Երևանում:

Торговый и сервисный центр Ucom снова открылся по адресу: улица Шахумяна 24/2 в Арарате. Обновленное и более комфортное пространство предназначено для предоставления подписчикам более быстрого, доступного и качественного обслуживания.
Обновленный торговый и сервисный центр был спроектирован как единая интегрированная платформа, где подписчики могут не только активировать услуги или получать профессиональные советы, но и ознакомиться с полным цифровым экосистемой Ucom на месте — от фиксированного интернета и мобильной связи до телевидения, Wi-Fi решений и умных устройств.
«Для Ucom важно, чтобы современные коммуникационные услуги были доступны не только в столице, но и во всех регионах Армении. Мы придаем большое значение модернизации наших сервисных центров, чтобы обслуживать наших подписчиков в комфортной обстановке и улучшать их повседневный опыт», — сказал генеральный директор Ucom Ралф Ирикия.
С 27 июля по 31 августа включительно подписчики, которые подписываются на любой тарифный план Unity на 12 месяцев в сервисном центре по адресу: улица Шахумяна 24/2, получат один месяц обслуживания бесплатно. Подписавшись на пакет Unity, клиенты получают фиксированный интернет, мобильную связь и телевизионные услуги в одном пакете по более доступной цене.
Кроме того, до 7 августа включительно клиенты, которые покупают любой смартфон, получат в подарок пару беспроводных наушников Canyon.
Ucom продолжает последовательно инвестировать в развитие и модернизацию своей сервисной сети, стремясь предоставить подписчикам доступные, удобные и качественные услуги в городах и общинах Армении.
Для обеспечения доступа к своим услугам по всей стране Ucom уже открыл 74 торговых и сервисных центра, 52 из которых работают в регионах, а 22 — в Ереване.