Մորգան Ստենլիի խորհուրդները՝ ներդրումներ կատարելու համար
Մորգան Ստենլիի վերլուծաբանները նշում են մի շարք ընկերություններ, որոնք արժե գնել առաջիկա հաշվետվությունների նախօրեին:
Մորգան Ստենլիի համաձայն, դեռևս կան մի շարք բաժնետոմսեր, որոնք ունեն մեծ աճի հնարավորություններ առաջիկա հաշվետվությունների նախօրեին: Ներդրումային բանկը նշում է, որ ընկերություններ, ինչպիսիք են Alibaba-ն, ունեն ավելի շատ աճի հնարավորություն:
• Alibaba: Չինական առցանց շուկայի բաժնետոմսերը շատ գրավիչ են, ըստ վերլուծաբան Գարի Յու-ի: Նա կարծում է, որ Alibaba-ն, ունենալով Չինաստանի ամենամեծ Cloud ենթակառուցվածքը, կարող է շահել AI-ի ներկայիս զարգացման փուլում:
• Grab: Հարավային Ասիայի տաքսի և սննդի առաքման ընկերությունը, ըստ Դիվյա Գանգահար-ի, ունի մի շարք դրական միտումներ:
• Cadence Design Systems: Էլեկտրոնային ավտոմատացման ծրագրային ապահովման ընկերությունը undervalued է, ըստ Լի Սիմփսոն-ի:

According to Morgan Stanley, there are still several stocks with significant upside potential heading into earnings. The investment bank notes that companies like Alibaba have more room to run:
- Alibaba: Shares of the Chinese online marketplace are too compelling to ignore, according to analyst Gary Yu: he believes that Alibaba, having the largest cloud infrastructure in China, will win share in the current AI evolution cycle:
- Grab: The Southeast Asian ride-hailing and grocery delivery company is firing on all cylinders, according to Divya Gangahar:
- Cadence Design Systems: The electronic automation systems software company is undervalued, according to analyst Lee Simpson: