CNBC-ի Ջիմ Կրայմերը նշել է, որ Wall Street-ը անարդարացիորեն պատժել է մի շարք ընկերություններ, որոնք ներկայացրել են ուժեղ ֆինանսական արդյունքներ:
- Նա ընդգծել է GE Aerospace-ը, Wells Fargo-ն, Johnson & Johnson-ը, Levi's-ը և UnitedHealth-ը՝ որպես գնումների հնարավորություններ:
Կրայմերը կարծում է, որ տեխնոլոգիական ոլորտից դուրս գտնվում են մի շարք մեծ հնարավորություններ: "Ես կարծում եմ, որ ավելի լավ է գտնել սխալ գնահատված բաժնետոմսեր," ասել է նա:
GE Aerospace-ը նրա ցուցակի առաջինն է: Ընկերության բաժնետոմսերը նվազել են, չնայած ավելի լավ, քան սպասվում էր, ֆինանսական արդյունքներին:
Wells Fargo-ն ևս մեկ բաժնետոմս է, որը նա կարծում է, որ ներդրողները սխալ են գնահատել:
Johnson & Johnson-ը նույնպես ընդգրկված է նրա ցուցակում, որտեղ ներդրողները կենտրոնացել են ընկերության որոշակի բաժնի թույլ արդյունքների վրա:

Джим Креймер из CNBC отметил, что Wall Street несправедливо наказал несколько компаний, несмотря на сильные финансовые результаты:
- Он выделил GE Aerospace, Wells Fargo, Johnson & Johnson, Levi's и UnitedHealth как возможности для покупки:
Креймер считает, что вне технологического сектора находятся большие возможности. "Я думаю, что лучше находить неправильно оцененные акции," - сказал он:
GE Aerospace возглавляет его список. Акции компании упали, несмотря на лучшие, чем ожидалось, финансовые результаты:
Wells Fargo - еще одна акция, которую он считает недооцененной:
Johnson & Johnson также в его списке, где инвесторы сосредоточились на слабых результатах в определенном сегменте: