IDBank-ի սիրված ավանդույթներից մեկը՝ Հաճախորդների շնորհակալության օրը, այս անգամ անցկացվեց Վանաձորի մասնաճյուղում։ Բանկը մշտապես ձգտում է լինել իր հաճախորդների կողքին՝ նրանց համար ապահովելով հաճելի անակնկալներ և բարձր տրամադրություն:
IDBank-ի Հաճախորդների փորձառության կառավարման բաժնի ղեկավար Սեդա Ավագյանն ընդգծեց նման նախաձեռնությունների կարևորությունը Բանկ-հաճախորդ համագործակցության շրջանակում։
«Մեզ համար անչափ կարևոր է լինել մեր հաճախորդների կողքին ինչպես թվային տիրույթում, այնպես էլ ֆիզիկապես։ Թվային ծառայությունների զարգացմանը զուգահեռ մենք կարևորում ենք հաճախորդների հետ կենդանի շփումը՝ սպասարկման ընթացքում ձգտելով յուրաքանչյուր հաճախորդի նկատմամբ ցուցաբերել անհատական մոտեցում։ Շնորհակալ ենք մեզ ընտրելու համար»,- նշեց Սեդա Ավագյանը։
Հերթական գործարքն իրականացնելու համար մասնաճյուղ եկած հաճախորդներին սպասում էին հաջողության անիվը, որը պտտելով նրանք շահում էին idcoin-ներ (1 idcoin = 1 դրամ), քաղցր հյուրասիրությունն ու սովորականից տարբերվող յուրահատուկ, տոնական մթնոլորտը։
Վանաձորի մասնաճյուղի կառավարիչ Աշոտ Խոջայանի խոսքով՝ Հաճախորդների շնորհակալության օրը էլ ավելի է ընդգծում Բանկի և հաճախորդների միջև ձևավորված ամուր կապը։
«Ամեն օր մենք սիրով և բարձր պատասխանատվությամբ սպասարկում ենք Վանաձորի և հարակից համայնքների բնակիչներին։ Հաճախորդների շնորհակալության օրը հիանալի առիթ է հաճելի անակնկալներով շնորհակալություն հայտնելու նրանց վստահության համար։ Մեր հաճախորդների գոհունակությունն ու դրական արձագանքը թիմի արդյունավետ աշխատանքի գնահատականն են»,- ասաց Աշոտ Խոջայանը։

Customer Appreciation Day in Vanadzor: IDBank
One of IDBank's beloved traditions, Customer Appreciation Day, was held this time at the Vanadzor branch. The bank constantly strives to be by its customers' side, providing them with pleasant surprises and a good mood.
Seda Avagyan, head of the Customer Experience Management Department at IDBank, emphasized the importance of such initiatives in the framework of bank-customer cooperation.
"It is extremely important for us to be next to our customers both in the digital realm and physically. Alongside the development of digital services, we value live communication with customers, striving to show an individual approach to each customer during service. Thank you for choosing us," said Seda Avagyan.
Customers who came to the branch for their next transaction were greeted with a wheel of fortune, where spinning it allowed them to win idcoins (1 idcoin = 1 dram), sweet treats, and a unique festive atmosphere.
According to Ashot Khojayan, the manager of the Vanadzor branch, Customer Appreciation Day further emphasizes the strong bond formed between the bank and its customers.
"Every day we lovingly and responsibly serve the residents of Vanadzor and neighboring communities. Customer Appreciation Day is a wonderful opportunity to thank them for their trust with pleasant surprises. The satisfaction and positive feedback from our customers are a testament to the effective work of our team," said Ashot Khojayan.