IDBank-ի սիրված ավանդույթներից մեկը՝ Հաճախորդների շնորհակալության օրը, այս անգամ անցկացվեց Վանաձորի մասնաճյուղում։ Բանկը մշտապես ձգտում է լինել իր հաճախորդների կողքին՝ նրանց համար ապահովելով հաճելի անակնկալներ և բարձր տրամադրություն:
IDBank-ի Հաճախորդների փորձառության կառավարման բաժնի ղեկավար Սեդա Ավագյանն ընդգծեց նման նախաձեռնությունների կարևորությունը Բանկ-հաճախորդ համագործակցության շրջանակում։
«Մեզ համար անչափ կարևոր է լինել մեր հաճախորդների կողքին ինչպես թվային տիրույթում, այնպես էլ ֆիզիկապես։ Թվային ծառայությունների զարգացմանը զուգահեռ մենք կարևորում ենք հաճախորդների հետ կենդանի շփումը՝ սպասարկման ընթացքում ձգտելով յուրաքանչյուր հաճախորդի նկատմամբ ցուցաբերել անհատական մոտեցում։ Շնորհակալ ենք մեզ ընտրելու համար»,- նշեց Սեդա Ավագյանը։
Հերթական գործարքն իրականացնելու համար մասնաճյուղ եկած հաճախորդներին սպասում էին հաջողության անիվը, որը պտտելով նրանք շահում էին idcoin-ներ (1 idcoin = 1 դրամ), քաղցր հյուրասիրությունն ու սովորականից տարբերվող յուրահատուկ, տոնական մթնոլորտը։
Վանաձորի մասնաճյուղի կառավարիչ Աշոտ Խոջայանի խոսքով՝ Հաճախորդների շնորհակալության օրը էլ ավելի է ընդգծում Բանկի և հաճախորդների միջև ձևավորված ամուր կապը։
«Ամեն օր մենք սիրով և բարձր պատասխանատվությամբ սպասարկում ենք Վանաձորի և հարակից համայնքների բնակիչներին։ Հաճախորդների շնորհակալության օրը հիանալի առիթ է հաճելի անակնկալներով շնորհակալություն հայտնելու նրանց վստահության համար։ Մեր հաճախորդների գոհունակությունն ու դրական արձագանքը թիմի արդյունավետ աշխատանքի գնահատականն են»,- ասաց Աշոտ Խոջայանը։

Одна из любимых традиций IDBank — День благодарности клиентов, который на этот раз прошел в филиале в Ванадзоре. Банк постоянно стремится быть рядом со своими клиентами, предлагая им приятные сюрпризы и хорошее настроение.
Руководитель отдела управления клиентским опытом IDBank Седа Авагян подчеркнула важность таких инициатив в рамках сотрудничества банка и клиентов.
«Для нас крайне важно быть рядом с нашими клиентами как в цифровом пространстве, так и физически. Наряду с развитием цифровых услуг мы ценим живое общение с клиентами, стремясь проявить индивидуальный подход к каждому клиенту в процессе обслуживания. Спасибо, что выбрали нас», — отметила Седа Авагян.
Клиенты, пришедшие в филиал для заключения очередной сделки, могли поучаствовать в колесе удачи, вращая которое они выигрывали idcoin (1 idcoin = 1 драм), сладкие угощения и уникальную праздничную атмосферу.
По словам управляющего филиалом Ашота Ходжаяна, День благодарности клиентов еще больше подчеркивает крепкую связь между банком и клиентами.
«Каждый день мы с любовью и высокой ответственностью обслуживаем жителей Ванадзора и соседних общин. День благодарности клиентов — отличная возможность поблагодарить их за доверие приятными сюрпризами. Удовлетворенность наших клиентов и положительная реакция — это оценка эффективной работы команды», — сказал Ашот Ходжаян.