Հաճախորդների գնահատման օր Վանաձորում՝ IDBank
Հաճախորդների գնահատման օր, որը IDBank-ի արժեքավոր ավանդույթներից մեկն է, վերջերս տեղի ունեցավ Վանաձորի մասնաճյուղում: Բանկը միշտ ձգտում է լինել իր հաճախորդների մոտ, ուրախացնելով նրանց հաճելի անակնկալներով և դրական զգացմունքներ բերելով նրանց օրվան:
Սեդա Ավագյանը, IDBank-ի Հաճախորդների փորձի կառավարման բաժնի ղեկավար, ընդգծեց նման նախաձեռնությունների կարևորությունը բանկ-հաճախորդ հարաբերություններում:
«Մեր համար չափազանց կարևոր է լինել մեր հաճախորդների մոտ, ինչպես թվային, այնպես էլ ֆիզիկապես: Թեև մենք ընդլայնում ենք մեր թվային ծառայությունները, մենք դեռևս բարձր ենք գնահատում դեմ առ դեմ հաղորդակցությունը, նպատակ ունենալով յուրաքանչյուր հաճախորդին տրամադրել անհատական մոտեցում ծառայության ողջ գործընթացում: Շնորհակալություն, որ ընտրել եք մեզ», - նշեց Սեդա Ավագյանը:
Մասնաճյուղ այցելող հաճախորդները ողջունվեցին երջանկության անիվով, որը հնարավորություն էր տալիս շահել idcoins (1 idcoin = AMD 1), քաղցրավենիք և տոնական մթնոլորտ, որը հատուկ շեշտադրություն էր տալիս նրանց այցին:
Վանաձորի մասնաճյուղի ղեկավար Աշոտ Խոջայանը նշեց, որ հաճախորդների գնահատման օրը ընդգծում է բանկի և իր հաճախորդների միջև ուժեղ կապը:
«Յուրաքանչյուր օր մենք ծառայություն ենք մատուցում Վանաձորի և շրջակա համայնքների բնակիչներին նվիրվածությամբ և բարձր պատասխանատվությամբ: Հաճախորդների գնահատման օրը հրաշալի հնարավորություն է նրանց վստահության համար շնորհակալություն հայտնել հաճելի անակնկալներով: Մեր հաճախորդների գոհունակությունն ու դրական արձագանքները մեր թիմի աշխատանքի արտացոլումն են», - ասաց Աշոտ Խոջայանը:

День благодарности клиентам, одна из ценных традиций IDBank, недавно прошел в отделении Ванадзора. Банк всегда стремится быть ближе к своим клиентам, радуя их приятными сюрпризами и принося положительные эмоции в их день.
Седа Авакян, руководитель отдела управления клиентским опытом в IDBank, подчеркнула важность таких инициатив в отношениях банка с клиентами.
«Для нас невероятно важно быть ближе к нашим клиентам, как в цифровом, так и в физическом плане. Даже расширяя наши цифровые услуги, мы по-прежнему высоко ценим лицом к лицу общение, стремясь предоставить каждому клиенту персонализированный подход на протяжении всего процесса обслуживания. Спасибо, что выбрали нас», - отметила Седа Авакян.
Клиенты, посещающие отделение для своих регулярных банковских операций, были встречены счастливым колесом, предоставляющим возможность выиграть idcoins (1 idcoin = AMD 1), сладости и праздничную атмосферу, которая добавила особый штрих к их визиту.
По словам Ашота Ходжаяна, управляющего отделением Ванадзора, День благодарности клиентам подчеркивает крепкую связь между банком и его клиентами.
«Каждый день мы обслуживаем жителей Ванадзора и окружающих сообществ с преданностью и высоким чувством ответственности. День благодарности клиентам - это замечательная возможность поблагодарить их за доверие приятными сюрпризами. Удовлетворенность наших клиентов и положительные отзывы - это отражение труда нашей команды», - сказал Ашот Ходжаян.