Հաճախորդների գնահատման օր Վանաձորում՝ IDBank
Հաճախորդների գնահատման օր, որը IDBank-ի արժեքավոր ավանդույթներից մեկն է, վերջերս տեղի ունեցավ Վանաձորի մասնաճյուղում: Բանկը միշտ ձգտում է լինել իր հաճախորդների մոտ, ուրախացնելով նրանց հաճելի անակնկալներով և դրական զգացմունքներ բերելով նրանց օրվան:
Սեդա Ավագյանը, IDBank-ի Հաճախորդների փորձի կառավարման բաժնի ղեկավար, ընդգծեց նման նախաձեռնությունների կարևորությունը բանկ-հաճախորդ հարաբերություններում:
«Մեր համար չափազանց կարևոր է լինել մեր հաճախորդների մոտ, ինչպես թվային, այնպես էլ ֆիզիկապես: Թեև մենք ընդլայնում ենք մեր թվային ծառայությունները, մենք դեռևս բարձր ենք գնահատում դեմ առ դեմ հաղորդակցությունը, նպատակ ունենալով յուրաքանչյուր հաճախորդին տրամադրել անհատական մոտեցում ծառայության ողջ գործընթացում: Շնորհակալություն, որ ընտրել եք մեզ», - նշեց Սեդա Ավագյանը:
Մասնաճյուղ այցելող հաճախորդները ողջունվեցին երջանկության անիվով, որը հնարավորություն էր տալիս շահել idcoins (1 idcoin = AMD 1), քաղցրավենիք և տոնական մթնոլորտ, որը հատուկ շեշտադրություն էր տալիս նրանց այցին:
Վանաձորի մասնաճյուղի ղեկավար Աշոտ Խոջայանը նշեց, որ հաճախորդների գնահատման օրը ընդգծում է բանկի և իր հաճախորդների միջև ուժեղ կապը:
«Յուրաքանչյուր օր մենք ծառայություն ենք մատուցում Վանաձորի և շրջակա համայնքների բնակիչներին նվիրվածությամբ և բարձր պատասխանատվությամբ: Հաճախորդների գնահատման օրը հրաշալի հնարավորություն է նրանց վստահության համար շնորհակալություն հայտնել հաճելի անակնկալներով: Մեր հաճախորդների գոհունակությունն ու դրական արձագանքները մեր թիմի աշխատանքի արտացոլումն են», - ասաց Աշոտ Խոջայանը:

Customer Appreciation Day, one of IDBank’s valued traditions, recently took place at the Vanadzor branch. The Bank always aims to be close to its customers, delighting them with pleasant surprises and bringing positive emotions to their day.
Seda Avagyan, Head of Customer Experience Management Unit at IDBank, highlighted the importance of such initiatives in the Bank-customer relationship.
“It is incredibly important for us to be close to our customers, both digitally and physically. Even as we expand our digital services, we still highly value face-to-face communication, aiming to provide every customer with a personalized approach throughout the service process. Thank you for choosing us,’’ noted Seda Avagyan.
Customers visiting the branch for their regular banking transactions were welcomed with a lucky wheel, offering the chance to win idcoins (1 idcoin = AMD 1), sweet treats, and a festive atmosphere that added a special touch to their visit.
According to Ashot Khojayan, Manager of Vanadzor branch, Customer Appreciation Day highlights the strong bond between the Bank and its customers.
“Every day we serve the residents of Vanadzor and surrounding communities with dedication and a high sense of responsibility. Customer Appreciation Day is a wonderful opportunity to thank them for their trust with some pleasant surprises. Our customers’ satisfaction and positive feedback are a reflection of our team’s hard work,’’ said Ashot Khojayan.