Ֆասթ Բանկն ու Mastercard միջազգային վճարային համակարգը համատեղ մեկնարկել են խաղարկություն, որի շրջանակում ֆիզիկական անձ հաճախորդները հնարավորություն ունեն շահել «5-օրյա ուղեւորություն դեպի Փարիզ երկուսի համար» մրցանակը։ Խաղարկությանը մասնակցելու համար Ֆասթ Բանկի հաճախորդներին անհրաժեշտ է օգոստոսի 15-ից մինչեւ նոյեմբերի 15-ը կատարել առցանց կամ ֆիզիկական առեւտուր արտերկրում՝ վճարելով Ֆասթ Բանկի Mastercard վճարահաշվարկային համակարգի Mastercard World կամ Mastercard World Elite քարտերով։
Բանկից հայտնել են, որ յուրաքանչյուր հանրագումարային 50,000 ՀՀ դրամի կամ համարժեք արտարժույթի ծախսի դիմաց մասնակիցները կստանան 1 պրոմոկոդ: Յուրաքանչյուր քարտապան կարող է հավաքել առավելագույնը 10 պրոմոկոդ։ Իսկ հավելյալ՝ 11-րդ պրոմոկոդը կստանան, եթե խաղարկության ընթացքում Ֆասթ Բանկից պատվիրեն եւս մեկ Mastercard World կամ Mastercard World Elite ԱկնՔարտ։
ՀՀ դրամով ԱկնՔարտերի դեպքում հաշվի կառնվի գործարքների ընդհանուր գումարը։ Արտարժույթով քարտերի դեպքում գործարքների գումարը կհաշվարկվի ՀՀ դրամով՝ գործարքի հաշվեգրման օրվա ԿԲ փոխարժեքով։
Խաղարկության մասնակիցները պրոմոկոդերը կստանան իրենց էլեկտրոնային հասցեներին արշավի ավարտից հետո։ Խաղարկությունն ամփոփվելու է Ֆասթ Բանկի YouTube-յան ալիքում՝ 2026 թվականի դեկտեմբերի 25-ին ժամը 15։00-ին։ Հաղթողը կորոշվի պատահականության սկզբունքով՝ Pretty Random համակարգի միջոցով, որի ընթացքում կընտրվի հաճախորդներից մեկին տրամադրված գործող պրոմոկոդը։
Ճամփորդության փաթեթում ներառվում են երկկողմանի ավիատոմսերը Երեւան Փարիզ Երեւան ուղղությամբ՝ 2 անձի համար եւ 5 գիշեր կացություն Փարիզում գտնվող հյուրանոցում։ Մանրամասներին ծանոթանալու համար անհրաժեշտ է անցնել հետեւյալ հղումով։
Ֆասթ Բանկը շարունակաբար ընդլայնում է իր ծառայությունների շրջանակը՝ առաջարկելով 24/7 արագ, հարմարավետ եւ անվտանգ ֆինանսական լուծումներ Երեւանում եւ Հայաստանի բոլոր մարզերում:

Fast Bank and the international payment system Mastercard have jointly launched a raffle, where individual customers have the chance to win a prize of "5-day trip to Paris for two." To participate in the raffle, Fast Bank customers need to make online or physical transactions abroad using Fast Bank's Mastercard World or Mastercard World Elite cards from August 15 to November 15.
The bank has announced that for every total expenditure of 50,000 AMD or equivalent foreign currency, participants will receive 1 promo code. Each cardholder can collect a maximum of 10 promo codes. An additional 11th promo code will be awarded if another Mastercard World or Mastercard World Elite card is ordered from Fast Bank during the raffle.
For cards in AMD, the total amount of transactions will be considered. For foreign currency cards, the transaction amounts will be calculated in AMD at the Central Bank's exchange rate on the day of the transaction.
Participants will receive their promo codes via email after the campaign ends. The raffle will be summarized on Fast Bank's YouTube channel on December 25, 2026, at 15:00. The winner will be determined randomly through the Pretty Random system, which will select one of the active promo codes issued to customers.
The travel package includes round-trip tickets from Yerevan to Paris for 2 people and 5 nights of accommodation in a hotel in Paris. For more details, please follow this link.
Fast Bank continuously expands its range of services, offering 24/7 fast, convenient, and secure financial solutions in Yerevan and all regions of Armenia: