Ֆասթ Բանկը ընդլայնում է իր միջազգային նախագծերը, և կորպորատիվ բիզնեսի կառավարման տնօրեն Տիգրան Մխիթարյանը խոսել է ֆինանսաբանկային համակարգի աջակցությամբ առաջացած պահանջների մասին:
- Մենք վարկավորում ենք և սպասարկում ենք Հայաստանի գրեթե բոլոր ոլորտները, ներառյալ արտադրությունը, արդյունաբերությունը, գյուղատնտեսությունը, առևտուրը և առողջապահությունը:
- Այս տարի մենք մասնակցել ենք Հայաստանում առաջին սինդիկացված վարկին, Firebird AI-ի ֆինանսավորման մասին:
- Մենք նաև ֆինանսավորում ենք միջազգային նախագծերի ներդրումը և առաջարկում ենք ծառայություններ միջազգային կազմակերպություններին:
- Ֆասթ Բանկը պատրաստվում է ստեղծել կորպորատիվ առանձնացված մասնաճյուղ, որտեղ հաճախորդները կստանան անհատականացված մոտեցում:
- Բանկը նաև բանակցություններ է վարում միջազգային ֆինանսական կառույցների հետ, որպեսզի բարելավի միջազգային ռեսուրսների տրամադրումը:

Фаст Банк расширяет свои международные проекты, и директор по корпоративному бизнесу Тигран Мхитарян рассказал о требованиях, возникающих с поддержкой финансово-банковской системы:
- Мы финансируем и обслуживаем практически все секторы экономики Армении, включая производство, промышленность, сельское хозяйство, торговлю и здравоохранение:
- В этом году мы участвовали в первом синдицированном кредите в Армении, финансировании Firebird AI:
- Мы также финансируем внедрение международных проектов и предлагаем услуги международным организациям:
- Фаст Банк планирует создать корпоративный специализированный филиал, где клиенты получат индивидуальный подход:
- Банк также ведет переговоры с международными финансовыми учреждениями для улучшения предоставления международных ресурсов: