Evocabank և Green Rock-ը մեկնարկում են բանկի նոր գլխավոր գրասենյակի նախագիծը
Evocabank-ը և Green Rock Management Group-ը ստորագրել են համագործակցության հուշագիր, պաշտոնապես մեկնարկելով բանկի նոր գլխավոր գրասենյակի նախագիծը:
Karen Yeghiazaryan, Evocabank-ի վարչության նախագահը, և Katerina Danekina, Green Rock Management Group-ի գլխավոր տնօրենը, ստորագրել են համագործակցության հուշագիրը, պաշտոնապես նշելով նախագծի իրականացման մեկնարկը:
Evocabank-ի նոր գլխավոր գրասենյակը գտնվում է 14 Դեմիրճյան փողոցում, Երևան, և միավորելու է բոլոր բանկի աշխատակիցներին մեկ ժամանակակից աշխատավայրում, որը համապատասխանում է միջազգային ստանդարտներին: Նախագիծը իրականացվում է միջազգային ճանաչում ունեցող MVRDV ճարտարապետական ընկերության կողմից:
Karen Yeghiazaryan-ը նշել է. «Այսօր խորհրդանշական օր է բանկի համար: Մենք տոնում ենք բանկի զարգացման նոր փուլը: Բանկի նոր գլխավոր գրասենյակը կլինի կենտրոն, որը համապատասխանում է միջազգային ստանդարտներին, և ես վստահ եմ, որ այն նոր չափանիշ կդնի Երևանի քաղաքաշինական մշակույթում: Այս նոր կենտրոնը կդառնա բանկի նոր խորհրդանիշ, և այս պահը հատուկ նշանակություն ունի, քանի որ այսօր մենք հավաքվել ենք բանկի ներկայիս գլխավոր գրասենյակի մոտ, որը գործում է մոտ 35 տարի: Մեր գործընկեր Green Rock Management Group-ի հետ երկար ճանապարհ է սպասվում, և ես համոզված եմ, որ արդյունքը կգերազանցի սպասումները»:
Katerina Danekina-ն նշել է. «Այսօր կարևոր օր է թե՛ Evocabank-ի, թե՛ Green Rock-ի համար: Մենք տոնում ենք Evocabank-ի նոր գլխավոր գրասենյակի պաշտոնական մեկնարկը Երևանում: Համագործակցության հուշագրի ստորագրմամբ մենք սկսում ենք նախագծի հաջորդ փուլը, որը հիմնված է ուժեղ գործընկերության, արդյունավետ համագործակցության, ուշադիր պլանավորման և ընդհանուր արժեքների վրա: Evocabank-ը ունի հստակ տեսլական իր նոր գլխավոր գրասենյակի համար՝ ստեղծել ժամանակակից աշխատանքային միջավայր, որը արտացոլում է բանկի ինքնությունը, աջակցում է իր աշխատակիցներին և նպաստում բանկի ապագա աճին: Մենք հպարտ ենք, որ ղեկավարում ենք այս նախագծի իրականացումը գաղափարից մինչև շինարարության ավարտ:
Միջոցառումը ավարտվեց խորհրդանշական արարողությամբ, որը նշում էր նախագծի մեկնարկը: Շինհրապարակում տեղադրվեց ժամանակի կափարիչ, որը պարունակում է Evocabank-ի նոր տեսլականը, որը կազմում է բանկի նոր գլխավոր գրասենյակի և դրա ապագա զարգացման հիմքը:

Evocabank и Green Rock запускают проект нового головного офиса банка
Evocabank и Green Rock Management Group подписали меморандум о взаимопонимании, официально запустив проект нового головного офиса банка.
Карен Егиазарян, председатель правления Evocabank, и Катерина Данекина, генеральный директор Green Rock Management Group, подписали меморандум о взаимопонимании, официально отметив начало реализации проекта.
Новый головной офис Evocabank будет расположен по адресу 14 улица Демирчяна, Ереван, и объединит всех сотрудников банка в одном современном рабочем пространстве, соответствующем международным стандартам. Проект реализуется международно признанной архитектурной фирмой MVRDV.
Карен Егиазарян отметил: «Сегодня символичный день для банка. Мы отмечаем новый этап развития банка. Новый головной офис банка станет центром, который соответствует международным стандартам, и я уверен, что он задаст новую планку в культуре городской застройки Еревана. Этот новый центр станет новым символом банка, и этот момент имеет особое значение, так как сегодня мы собрались рядом с текущим головным офисом банка, который работает уже около 35 лет. Долгий путь впереди с нашим партнером, Green Rock Management Group, и я уверен, что результат превзойдет ожидания».
Катерина Данекина заявила: «Сегодня важный день как для Evocabank, так и для Green Rock. Мы отмечаем официальный запуск нового головного офиса Evocabank в Ереване. С подписанием этого меморандума о взаимопонимании мы начинаем следующий этап проекта, который основан на прочном партнерстве, эффективном сотрудничестве, тщательном планировании и общих ценностях. У Evocabank есть четкое видение своего нового головного офиса: создать современную рабочую среду, которая отражает идентичность банка, поддерживает его сотрудников и способствует будущему росту банка. Мы гордимся тем, что ведем выполнение этого проекта от концепции до завершения строительства. Для нас большая честь заслужить доверие руководства Evocabank, за что мы выражаем искреннюю благодарность».
Мероприятие завершилось символической церемонией, отмечающей начало проекта. На строительной площадке была заложена капсула времени, содержащая новое видение Evocabank, которое составляет основу как нового главного офиса банка, так и его будущего развития.