Ucom-ի վաճառքի և սպասարկման կենտրոնը վերաբացվել է Եղվարդի 3/47 Եревանյան փողոցում
Ucom-ը տեղափոխվել է ավելի հարմար վայր՝ հաճախորդների համար ծառայությունները մատչելի դարձնելու նպատակով
Ucom-ի վաճառքի և սպասարկման կենտրոնը Եղվարդում այժմ ընդունում է հաճախորդներին նոր հասցեում՝ 3/47 Եревանյան փողոցում: Կենտրոնը տեղափոխվել է ավելի հարմար վայր՝ ծառայությունները հաճախորդների համար ավելի մատչելի և արդյունավետ դարձնելու նպատակով:
Վերանորոգված վաճառքի և սպասարկման կենտրոնը նախագծված է որպես ինտեգրված տարածք, որտեղ հաճախորդները կարող են ոչ միայն բաժանորդագրվել ծառայություններին կամ ստանալ մասնագիտական խորհրդատվություն, այլ նաև ուսումնասիրել Ucom-ի ամբողջ թվային էկոհամակարգը՝ սկսած ֆիքսված ինտերնետից և շարժական ծառայություններից մինչև հեռուստատեսություն, Wi-Fi լուծումներ և խելացի սարքեր:
«Մեր նպատակն է ապահովել, որ Ucom-ի հաճախորդները բոլոր համայնքներում Հայաստանում ստանան նույն բարձր որակի ծառայություն և ունենան մոդեռն և հարմարավետ միջավայր: Եղվարդի սպասարկման կենտրոնի տեղափոխումը մեր ծառայությունների ցանցը բարելավելու և հաճախորդի փորձը բարձրացնելու շարունակական ջանքերի մի մասն է», - ասաց Ucom-ի գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը:
Հուլիսի 20-ից մինչև օգոստոսի 31-ը հաճախորդները, ովքեր 12 ամիս ժամկետով բաժանորդագրվում են ցանկացած Unity տարածաշրջանային փաթեթի, կստանան հնարավորություն մեկ ամիս անվճար օգտվելու ծառայությունից: Unity փաթեթի բաժանորդագրվելու դեպքում հաճախորդները ստանում են ֆիքսված ինտերնետ, շարժական ծառայություններ և հեռուստատեսություն մեկ փաթեթում՝ ավելի մատչելի գնով: Բացի այդ, մինչև հուլիսի 31-ը ներառյալ, ցանկացած սմարթֆոն գնելու դեպքում հաճախորդները կստանան Canyon անլար ականջակալների զույգ:
Ucom-ը շարունակում է զարգացնել և արդիականացնել իր վաճառքի և սպասարկման կենտրոնների ցանցը, առաջարկելով հաճախորդներին մատչելի, ավելի արագ և բարձրորակ ծառայություններ թե Երևանում, թե Հայաստանի մարզերում:
Ուսումնասիրելու համար, Ucom-ը արդեն բացել է 74 վաճառքի և սպասարկման կենտրոն, որոնցից 52-ը գործում են մարզերում, իսկ 22-ը՝ Երևանում:

Центр продаж и обслуживания Ucom в Ехварде теперь принимает клиентов по новому адресу: 3/47 Ереванян улица. Центр переехал в более удобное место, чтобы сделать услуги более доступными и эффективными для клиентов.
Ремонтированный центр продаж и обслуживания был спроектирован как интегрированное пространство, где клиенты могут не только подписаться на услуги или получить профессиональную консультацию, но и исследовать всю цифровую экосистему Ucom — от фиксированного интернета и мобильных услуг до телевидения, Wi-Fi решений и смарт-устройств.
«Наша цель — обеспечить, чтобы клиенты Ucom во всех сообществах Армении получали одинаково качественное обслуживание и имели доступ к комфортной и современной среде. Переезд центра обслуживания в Ехварде является частью наших постоянных усилий по улучшению сети обслуживания и повышению клиентского опыта», — сказал генеральный директор Ucom Ралф Йирикян.
С 20 июля по 31 августа клиенты, подписавшиеся на любой тарифный пакет Unity на 12 месяцев в центре обслуживания по адресу 3/47 Ереванян улица, получат возможность пользоваться им бесплатно в течение 1 месяца. Подписавшись на пакет Unity, клиенты получают фиксированный интернет, мобильные услуги и телевидение в одном пакете по более доступной цене. Кроме того, до 31 июля включительно клиенты, которые купят любой смартфон, получат пару беспроводных наушников Canyon.
Ucom продолжает развивать и модернизировать свою сеть центров продаж и обслуживания, предлагая клиентам доступные, более быстрые и качественные услуги как в Ереване, так и в регионах Армении.
Чтобы обеспечить доступ к своим услугам по всей стране, Ucom уже открыл 74 центра продаж и обслуживания, из которых 52 работают в регионах и 22 в Ереване.