Ucom-ի վաճառքի և սպասարկման կենտրոնը վերաբացվել է Եղվարդի 3/47 Եревանյան փողոցում
Ucom-ը տեղափոխվել է ավելի հարմար վայր՝ հաճախորդների համար ծառայությունները մատչելի դարձնելու նպատակով
Ucom-ի վաճառքի և սպասարկման կենտրոնը Եղվարդում այժմ ընդունում է հաճախորդներին նոր հասցեում՝ 3/47 Եревանյան փողոցում: Կենտրոնը տեղափոխվել է ավելի հարմար վայր՝ ծառայությունները հաճախորդների համար ավելի մատչելի և արդյունավետ դարձնելու նպատակով:
Վերանորոգված վաճառքի և սպասարկման կենտրոնը նախագծված է որպես ինտեգրված տարածք, որտեղ հաճախորդները կարող են ոչ միայն բաժանորդագրվել ծառայություններին կամ ստանալ մասնագիտական խորհրդատվություն, այլ նաև ուսումնասիրել Ucom-ի ամբողջ թվային էկոհամակարգը՝ սկսած ֆիքսված ինտերնետից և շարժական ծառայություններից մինչև հեռուստատեսություն, Wi-Fi լուծումներ և խելացի սարքեր:
«Մեր նպատակն է ապահովել, որ Ucom-ի հաճախորդները բոլոր համայնքներում Հայաստանում ստանան նույն բարձր որակի ծառայություն և ունենան մոդեռն և հարմարավետ միջավայր: Եղվարդի սպասարկման կենտրոնի տեղափոխումը մեր ծառայությունների ցանցը բարելավելու և հաճախորդի փորձը բարձրացնելու շարունակական ջանքերի մի մասն է», - ասաց Ucom-ի գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը:
Հուլիսի 20-ից մինչև օգոստոսի 31-ը հաճախորդները, ովքեր 12 ամիս ժամկետով բաժանորդագրվում են ցանկացած Unity տարածաշրջանային փաթեթի, կստանան հնարավորություն մեկ ամիս անվճար օգտվելու ծառայությունից: Unity փաթեթի բաժանորդագրվելու դեպքում հաճախորդները ստանում են ֆիքսված ինտերնետ, շարժական ծառայություններ և հեռուստատեսություն մեկ փաթեթում՝ ավելի մատչելի գնով: Բացի այդ, մինչև հուլիսի 31-ը ներառյալ, ցանկացած սմարթֆոն գնելու դեպքում հաճախորդները կստանան Canyon անլար ականջակալների զույգ:
Ucom-ը շարունակում է զարգացնել և արդիականացնել իր վաճառքի և սպասարկման կենտրոնների ցանցը, առաջարկելով հաճախորդներին մատչելի, ավելի արագ և բարձրորակ ծառայություններ թե Երևանում, թե Հայաստանի մարզերում:
Ուսումնասիրելու համար, Ucom-ը արդեն բացել է 74 վաճառքի և սպասարկման կենտրոն, որոնցից 52-ը գործում են մարզերում, իսկ 22-ը՝ Երևանում:

Ucom Sales and Service Center Reopens at 3/47 Yerevanyan Street in Yeghvard
Ucom’s Sales and Service Center in Yeghvard will now welcome customers at its new address: 3/47 Yerevanyan Street. The center has relocated to a more convenient location to make services more accessible and efficient for customers.
The renovated Sales and Service Center has been designed as an integrated space where customers can not only subscribe to services or receive professional advice but also explore Ucom’s entire digital ecosystem—from fixed internet and mobile services to television, Wi-Fi solutions, and smart devices.
“Our goal is to ensure that Ucom customers in all communities across Armenia receive the same high-quality service and have access to a comfortable and modern environment. The relocation of the Yeghvard service center is part of our consistent efforts to improve our service network and enhance the customer experience,” said Ralph Yirikian, General Director of Ucom.
From July 20 through August 31, customers who sign up for any Unity tariff package for 12 months at the service center located at 3/47 Yerevanyan Street will receive the opportunity to use it free of charge for 1 month. By subscribing to a Unity package, customers receive fixed internet, mobile services, and television in a single package at a more affordable price. In addition, through July 31 inclusive, customers who purchase any smartphone will receive a pair of Canyon wireless earphones.
Ucom continues to develop and modernize its network of Sales and Service Centers, offering customers accessible, faster, and high-quality service both in Yerevan and across Armenia’s regions.
To ensure access to its services throughout the country, Ucom has already opened 74 Sales and Service Centers, 52 of which operate in the regions and 22 in Yerevan.