Հաճախորդի իրավունքներ
Ֆասթ Բանկի հաճախորդն ունի իրավունք ստանալ տեղեկություններ բանկի գործունեության մասին ՀՀ օրենքի համապատասխան հոդվածներով։ Տեղեկությունները տրամադրվում են գրավոր դիմումի հիման վրա 3 աշխատանքային օրվա ընթացքում։
Հաճախորդները կարող են բողոքներ ներկայացնել զանգահարելով (374 10) 51 00 00 կամ գրավոր դիմելով բանկի գրասենյակ կամ էլ. հասցեներով։
Բանկի կողմից հաճախորդների բողոքների կառավարման ընթացակարգը սահմանված է հատուկ կանոնակարգով։
Հայտարարություն
- Ֆիզիկական անձը կարող է դիմել Ֆինանսական համակարգի հաշտարարին, եթե բողոքի պատասխանով բավարարված չլինի։
- Հասցե և հեռախոսահամարներ՝ Փիրուզ Սարգսյան, (+374 60) 70 11 11, (+374 10) 58 24 21։
Ֆասթ Բանկը պատասխանատվություն չի կրում այլ կայքերում տեղադրված տեղեկատվության օգտագործման հետևանքների համար։

Права клиентов в Фаст Банке
Клиенты Фаст Банка имеют право получать информацию о деятельности банка в соответствии с соответствующими статьями закона Республики Армения. Информация предоставляется на основании письменного запроса в течение 3 рабочих дней.
Клиенты могут подать жалобы по телефону (374 10) 51 00 00 или письменно в офис банка или по электронным адресам.
Процедура управления жалобами клиентов установлена специальным регламентом.
Объявление
• Физическое лицо может обратиться к Финансовому омбудсмену, если ответ на жалобу его не удовлетворяет.
• Адрес и телефонные номера: Пируз Саргсян, (+374 60) 70 11 11, (+374 10) 58 24 21.
Фаст Банк не несет ответственности за последствия использования информации, размещенной на других сайтах.