GTB Holdings ընկերությունը, հանձնառու լինելով նորարարական գաղափարներ, տեխնոլոգիական առաջատար նախագծեր, մշակութային ժամանակակից միջոցառումներ հովանավորելու ռազմավարության իրականացմանը, կրկին աջակցելու է Հայաստանում անցկացվող ամենամյա ամենամասշտաբային միջոցառումներից՝ Seaside Startup Summit Armenia 2026 կազմակերպման աշխատանքներին՝ այս անգամ հանդես գալով որպես գլխավոր գործընկեր:
Seaside Startup Summit Armenia 2026-ն անցկացվելու է հուլիսի 26-ից օգոստոսի 1-ը արդեն բոլորին հայտնի Sevan Festival City-ում:
Սամմիթը, ամեն տարի մեկ վայրում համախմբելով տեխնոլոգիական ոլորտի առաջատար մասնագետների, ձեռներեցների, ներդրողների և երիտասարդ ստարտափերների, դարձել է ոչ միայն Հայաստանի, այլև վերածվել է Արևելյան Եվրոպայի, Հարավային Կովկասի, Արաբական Էմիրությունների, Հնդկաստանի խոշորագույն գործարար միջավայրի հավաքույթի՝ ստեղծելով գիտելիքների փոխանակման, մենթորության և ներդրումային հնարավորությունների հզոր հարթակ:
GTB Holdings ընկերությունը, ընդունելով, որ մեծ գաղափարները պահանջում են ամուր հիմքեր, և հավատարիմ իր ստանձնած կորպորատիվ սոցիալական պատասխանատվության ռազմավարությանը, հետևողականորեն աջակցելու է՝ կյանքի կոչելու այնպիսի առաջատար տեխնոլոգիաների, գործարար և մշակույթային նախագծեր, որոնք կարող են իրենց ուրույն տեղը զբաղեցնել համաշխարհային գործարար միջավայրում, տեխնոլոգիական և մշակույթային հարթակներում:
Միջոցառման վերջին օրը՝ փակման արարողությանը, տեղի է ունենալու աննախադեպ համերգ, իսկ թե ով է լինելու գլխավոր հյուրը՝ կհրապարակենք շուտով...

Компания GTB Holdings, приверженная стратегии поддержки инновационных идей, передовых технологических проектов и современных культурных мероприятий, снова станет главным партнером одного из самых масштабных ежегодных мероприятий в Армении — Seaside Startup Summit Armenia 2026.
Seaside Startup Summit Armenia 2026 пройдет с 26 июля по 1 августа в известном всем Sevan Festival City.
Саммит, собирающий каждый год в одном месте ведущих специалистов технологической сферы, предпринимателей, инвесторов и молодых стартаперов, стал не только крупнейшим бизнес-событием Армении, но и Восточной Европы, Южного Кавказа, Объединенных Арабских Эмиратов и Индии, создав мощную платформу для обмена знаниями, менторства и инвестиционных возможностей.
Компания GTB Holdings, осознавая, что большие идеи требуют прочных основ и придерживаясь своей стратегии корпоративной социальной ответственности, будет последовательно поддерживать реализацию таких передовых технологий, бизнес- и культурных проектов, которые могут занять свое уникальное место в мировом бизнес-пространстве, технологических и культурных платформах.
В последний день мероприятия, на закрытии, пройдет беспрецедентный концерт, а кто будет главным гостем — мы сообщим скоро...