Եղվարդում վերաբացվեց Ucom-ի Վաճառքի և սպասարկման կենտրոնը
Եղվարդի Երևանյան 3/47 հասցեում վերաբացվեց Ucom-ի վաճառքի և սպասարկման կենտրոնը։ Կենտրոնը տեղափոխվել է ավելի հարմարավետ միջավայր՝ բաժանորդներին մատուցվող ծառայություններն առավել հասանելի և արդյունավետ դարձնելու նպատակով։
Վաճառքի և սպասարկման նորացված կենտրոնը ձևավորվել է որպես մեկ միասնական հարթակ, որտեղ բաժանորդը կարող է ոչ միայն միանալ ծառայություններին կամ ստանալ խորհրդատվություն, այլև տեղում ծանոթանալ Ucom-ի ամբողջական թվային էկոհամակարգին՝ ֆիքսված ինտերնետից և շարժական կապից մինչև հեռուստատեսություն, Wi-Fi լուծումներ և խելացի սարքեր։
«Մեր նպատակն է, որ Ucom-ի բաժանորդները Հայաստանի բոլոր համայնքներում ստանան նույն որակի սպասարկում և օգտվեն հարմարավետ, ժամանակակից միջավայրից։ Եղվարդի սպասարկման կենտրոնի տեղափոխումը նոր հասցե մեր հետևողական աշխատանքի մի մասն է՝ ուղղված սպասարկման ցանցի և հաճախորդների փորձառության բարելավմանը», - նշել է Ucom-ի գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը։
Երևանյան 3/47-ի սպասարկման սրահում՝ հուլիսի 20-ից օգոստոսի 31-ը ներառյալ, Unity ցանկացած սակագնային փաթեթին 12 ամսով բաժանորդագրվելու դեպքում բաժանորդները կստանան այն 1 ամիս անվճար օգտագործելու հնարավորություն։ Միանալով Unity փաթեթին՝ բաժանորդը ստանում է ֆիքսված ինտերնետ, շարժական կապ և հեռուստատեսություն՝ մեկ փաթեթով և առավել մատչելի գնով։ Բացի այդ, մինչև հուլիսի 31-ը ներառյալ, բոլոր նրանք, ովքեր կգնեն ցանկացած սմարթֆոն, կստանան Canyon ապրանքանիշի անլար ականջակալ։
Ucom-ը շարունակում է զարգացնել և արդիականացնել իր վաճառքի և սպասարկման կենտրոնների ցանցը՝ բաժանորդներին առաջարկելով հասանելի, արագ և որակյալ սպասարկում ինչպես Երևանում, այնպես էլ Հայաստանի մարզերում։ Նշենք, որ ծառայությունների հասանելիությունը երկրի բոլոր հատվածներում ապահովելու նպատակով Ucom-ն արդեն բացել է վաճառքի և սպասարկման 74 կենտրոն, որոնցից 52-ը գործում են մարզերում, իսկ 22-ը՝ Երևանում։

В Ереване открылся центр продаж и обслуживания Ucom
В Ереване по адресу Ереванская 3/47 открылся центр продаж и обслуживания Ucom. Центр переехал в более удобное помещение, чтобы сделать услуги более доступными и эффективными для клиентов.
Обновленный центр продаж и обслуживания стал единой платформой, где абоненты могут не только подключаться к услугам или получать консультации, но и ознакомиться с полным цифровым экосистемой Ucom, включая фиксированный интернет, мобильную связь, телевидение, Wi-Fi решения и умные устройства.
«Наша цель - обеспечить абонентов Ucom одинаковым качеством обслуживания во всех общинах Армении и предоставить комфортную, современную среду. Переезд центра обслуживания в новый адрес - это часть нашей последовательной работы, направленной на улучшение сети обслуживания и клиентского опыта», - отметил генеральный директор Ucom Ралф Ирикия.
В зале обслуживания по адресу Ереванская 3/47 с 20 июля по 31 августа включительно абоненты, подписавшиеся на любой тарифный пакет Unity на 12 месяцев, получат возможность пользоваться им 1 месяц бесплатно. Подключившись к пакету Unity, абонент получает фиксированный интернет, мобильную связь и телевидение в одном пакете по более доступной цене. Кроме того, до 31 июля включительно все, кто купит любой смартфон, получат беспроводные наушники марки Canyon.
Ucom продолжает развивать и обновлять свою сеть центров продаж и обслуживания, предлагая абонентам доступное, быстрое и качественное обслуживание как в Ереване, так и в регионах Армении. Следует отметить, что для обеспечения доступности услуг во всех частях страны Ucom уже открыл 74 центра продаж и обслуживания, из которых 52 работают в регионах, а 22 - в Ереване.