Ֆեդերալ պահուստի նոր նախագահ Կևին Ուարշը սկսել է կենտրոնական բանկի հաղորդակցության վերափոխում, ինչը ազդել է ներդրումային ընկերությունների ռազմավարությունների վրա: "WarshGPT" արհեստական բանականության գործիք է, որը օգնում է վերլուծել Ուարշի մոտեցումները տնտեսության և դրամավարկային քաղաքականության հարցերում:
Ընկերությունները, ինչպիսիք են F/m Investments, պատրաստվում են ավելի քիչ հանրային կանխատեսումների դարաշրջանին: Նրանք օգտագործում են AI մոդելներ, որպեսզի ավելի լավ հասկանան, թե ինչ կարող է անել Ֆեդը:
Ուարշի ղեկավարության տակ, Ֆեդի հաղորդակցությունը կարճացել է, և ներդրողները փորձում են հասկանալ, թե ինչպես կարող են փոփոխությունները ազդել շուկաների վրա:

Новый председатель Федеральной резервной системы Кевин Уорш начал реформу коммуникации центрального банка, что повлияло на стратегии инвестиционных компаний. "WarshGPT" - это инструмент на основе искусственного интеллекта, который помогает анализировать подходы Уорша к вопросам экономики и денежно-кредитной политики:
Компании, такие как F/m Investments, готовятся к эпохе меньшего публичного прогнозирования. Они используют AI-модели, чтобы лучше понять, что может сделать ФРС:
Под руководством Уорша коммуникация ФРС сократилась, и инвесторы пытаются понять, как изменения повлияют на рынки: