Polymarket-ը սկսել է ԱՄՆ-ում մեծ մարքեթինգային արշավ, որը ներառում է ազդեցիկ մարքեթինգ և համագործակցություններ մեծ սպորտային թիմերի, Major League Baseball-ի և լրատվական կազմակերպությունների, ինչպիսիք են CNBC և CNN:
Polymarket-ը սկսել է իր ԱՄՆ-ում վերականգնման գործընթացը դեկտեմբերին՝ CFTC-ի վերահսկողության տակ գտնվող մոբիլային հավելվածով, որը թույլ է տալիս օգտվողներին իրական գումարով խաղադրույքներ կատարել սպորտային իրադարձությունների վրա:
Ըստ Associated Press-ի, Polymarket-ը աշխատում է սոցիալական մեդիայի ազդեցիկ անձանց հետ, որպեսզի ստեղծի վիրուսային մարքեթինգ TikTok-ում և այլ հարթակներում:
Dan Lee-ն, Polymarket-ի ԱՄՆ-ի գործողությունների ղեկավար, ասել է, որ ընկերությունը քայլեր է ձեռնարկում իր վստահելիությունը հաստատելու համար:
Polymarket-ը չորս տարի առաջ համաձայնել էր դադարեցնել ԱՄՆ-ի հաճախորդներին սպասարկելը՝ CFTC-ի հետ $1.4 միլիոն դոլարի համաձայնագրի շրջանակներում:
2024 թվականի վերջերին, ԱՄՆ-ի իրավապահ մարմինները ներխուժել են Polymarket-ի CEO Shayne Coplan-ի տուն՝ հետաքննություն կատարելու նպատակով, թե արդյոք պլատֆորմը շարունակել է սպասարկել ԱՄՆ-ի օգտվողներին:

Polymarket начинает крупную маркетинговую кампанию в США
Polymarket начал крупную маркетинговую кампанию в США, включая влияние на маркетинг и партнерство с крупными спортивными командами, Major League Baseball и новостными агентствами, такими как CNBC и CNN:
Polymarket начал процесс реабилитации в США в декабре с мобильным приложением под контролем CFTC, которое позволяет пользователям делать ставки на спортивные события на реальные деньги:
По данным Associated Press, Polymarket работает с влиятельными лицами в социальных сетях, чтобы создать вирусный маркетинг на TikTok и других платформах:
Дэн Ли, глава операций Polymarket в США, заявил, что компания предпринимает шаги для установления своей надежности:
Четыре года назад Polymarket согласился прекратить обслуживание клиентов из США в рамках соглашения с CFTC на сумму 1,4 миллиона долларов:
В конце 2024 года федеральные правоохранительные органы провели обыск в доме CEO Polymarket Шейна Коплана в рамках расследования о том, продолжала ли платформа обслуживать пользователей из США: