Մաքուր էներգիան պատասխանատու է ցանցին ավելացված բոլոր նոր էլեկտրական կարողությունների մոտ 90%-ի համար, ըստ Ամերիկայի Մաքուր Էներգիայի ասոցիացիայի գլխավոր տնօրեն Ջեյսոն Գրումետի:
- Դա կարող է լինել մոռացված արևային էներգիայի ձեռքբերման հնարավորություն, հատկապես այս ոլորտի ամենամեծ բաժնետոմսի համար, ըստ Deutsche Bank-ի:
- Անցյալ ամիս նավթի գները մնացել են շուրջ $70 մեկ բարելի համար, ինչը ցույց է տալիս, որ շուկան չի հավատում, որ Իրանի վերջին հակամարտությունը կբերի ԱՄՆ-ի էներգետիկ առատությանը:
- ԱՄՆ-ի էներգետիկ առատությունը, որը ակնհայտ է Իրանի նավթի ճգնաժամի ընթացքում, նպաստել է ԱՄՆ-ի տնտեսական գերազանցությանը Եվրոպայի նկատմամբ վերջին 20 տարիների ընթացքում:

Возрождение чистой энергии? Не списывайте с счетов возобновляемую энергию и эту одну акцию в частности
Новости | 2026/07/09 11:49
Это может быть возможностью для покупки забытой солнечной энергии
Чистая энергия отвечает за примерно 90% всех новых электрических мощностей, добавляемых в сеть, по словам генерального директора Американской ассоциации чистой энергии Джейсона Грумета:
• Это может быть возможностью для покупки забытой солнечной энергии, особенно для крупнейшей акции в этой области, согласно Deutsche Bank:
• Цены на нефть остаются около 70 долларов за баррель, что показывает, что рынок не верит, что последний конфликт в Иране приведет к энергетическому изобилию США:
• Энергетическое изобилие США, очевидное во время иранского нефтяного кризиса, способствовало экономическому превосходству США над Европой за последние 20 лет: