Grayscale-ի ֆինանսական տնօրեն Էդվարդ ՄաքԳին հրաժարական է տվել ընկերությունում 7 տարի աշխատելուց հետո: ՄաքԳին երկրորդ բարձր մակարդակի ղեկավարն է, ով վերջին շաբաթներին հեռանում է Grayscale-ից, քանի որ ընկերությունը հետաձգել է ԱՄՆ-ում IPO-ի ծրագրերը շուկայական պայմանների պատճառով:
ՄաքԳին հրաժարական է տվել հուլիսի 2-ին՝ անձնական պատճառներով, և ոչ թե ընկերության կամ նրա գործունեության, քաղաքականության կամ պրակտիկայի հետ կապված որևէ տարաձայնության պատճառով:
Grayscale-ը նշանակել է Քեթրին Մասցիին և Դանիել Պլուրդին որպես ժամանակավոր համատեղ ֆինանսական տնօրեններ:
Մասցին Grayscale-ին միացել է 2020 թվականին և վերջին շրջանում զբաղեցրել է ֆինանսների ավագ փոխնախագահի պաշտոնը:

Финансовый директор Grayscale покинул компанию после 7 лет работы
Финансовый директор Grayscale Эдвард Маки покинул компанию после семи лет работы. Маки стал вторым высокопрофильным руководителем, покинувшим Grayscale в последние недели, поскольку компания отложила свои планы по IPO в США из-за рыночных условий.
Маки подал в отставку 2 июля по личным причинам и не из-за "разногласий с компанией или ее операциями, политикой или практиками".
Grayscale назначила Кэтрин Масси и Даниэля Плурда временными сопредседателями финансового директора.
Масси присоединилась к Grayscale в 2020 году и в последнее время занимала должность старшего вице-президента по финансам.