Goldman Sachs-ը նշում է, որ այս բաժնետոմսերը լավագույն դիրքում են գերազանցելու համար
Goldman Sachs-ը անցյալ շաբաթ ներկայացրեց մի շարք բաժնետոմսեր, որոնք, ըստ firm's, ունեն աճի մեծ հնարավորություն հուլիս ամսին: Ընկերությունը նշում է, որ O'Reilly-ը undervalued է, և ներդրողները պետք է գնել այս բաժնետոմսը:
O'Reilly
Ներդրողները չպետք է անտեսեն այս ավտոպահեստամասերի մանրածախ վաճառողին, ասում է վերլուծաբան Քեյթ ՄաքՇեյնը: Նա նշել է, որ բաժնետոմսը վերջին ժամանակներս ճնշման տակ է եղել, սակայն մնում է undervalued: Goldman's տվյալները ցույց են տվել, որ մանրածախ վաճառողը երկրորդ եռամսյակում ավելի ուժեղ է եղել, քան իր ոլորտի մրցակիցները:
NetEase
Չինական ինտերնետային խաղերի ընկերությունը նույնպես undervalued է, ըստ վերլուծաբան Լինկոլն Կոնգի: Նա նշել է, որ NTES-ի բաժնետոմսի գինը կայուն է մնացել:

Goldman Sachs на прошлой неделе представил ряд акций, которые, по мнению компании, имеют большой потенциал для роста в июле. Компания отметила, что O'Reilly недооценен, и инвесторы должны купить этот актив:
O'Reilly
Инвесторы не должны игнорировать этого розничного продавца автозапчастей, говорит аналитик Кейт МакШейн. Она отметила, что акции находились под давлением в последнее время, но остаются недооцененными. Данные Goldman показывают, что розничный продавец показал более сильные результаты во втором квартале по сравнению с конкурентами:
NetEase
Китайская интернет-компания игр также недооценена, по словам аналитика Линкольна Конга. Он отметил, что цена акций NTES оставалась стабильной: