Goldman Sachs-ը նշում է, որ այս բաժնետոմսերը լավագույն դիրքում են գերազանցելու համար
Goldman Sachs-ը անցյալ շաբաթ ներկայացրեց մի շարք բաժնետոմսեր, որոնք, ըստ firm's, ունեն աճի մեծ հնարավորություն հուլիս ամսին: Ընկերությունը նշում է, որ O'Reilly-ը undervalued է, և ներդրողները պետք է գնել այս բաժնետոմսը:
O'Reilly
Ներդրողները չպետք է անտեսեն այս ավտոպահեստամասերի մանրածախ վաճառողին, ասում է վերլուծաբան Քեյթ ՄաքՇեյնը: Նա նշել է, որ բաժնետոմսը վերջին ժամանակներս ճնշման տակ է եղել, սակայն մնում է undervalued: Goldman's տվյալները ցույց են տվել, որ մանրածախ վաճառողը երկրորդ եռամսյակում ավելի ուժեղ է եղել, քան իր ոլորտի մրցակիցները:
NetEase
Չինական ինտերնետային խաղերի ընկերությունը նույնպես undervalued է, ըստ վերլուծաբան Լինկոլն Կոնգի: Նա նշել է, որ NTES-ի բաժնետոմսի գինը կայուն է մնացել:

Goldman Sachs last week named a slew of stocks that it believes have more room to run in July. The firm said that companies like O'Reilly are undervalued and investors should buy the dip:
O'Reilly
Investors shouldn't sleep on this auto parts retailer, the firm said. Analyst Kate McShane said the stock has been under pressure for a slew of reasons lately, but it remains undervalued. Goldman's data checks showed the retailer has had a more robust second quarter than its peers in the sector:
NetEase
The China internet gaming company is undervalued, according to analyst Lincoln Kong. He noted that NTES' share price has been largely resilient: