Հրազդանի միկրոշրջանում մի փոքրիկ անկյուն կա, որտեղ առաջին հայացքից արդեն աչքի է ընկնում յուրօրինակ միջավայրն ու ֆրանսիական նրբերանգներով տրամադրությունը։
«Ազնավուր» սրճարան-ռեստորանը, որը գործում է 2025 թվականից, առանձնանում է ոչ միայն իր յուրահատուկ միջավայրով, այլ նաև համարձակ գաղափարով՝ Հրազդանում ստեղծել ֆրանսիական շունչ ունեցող հանգստի վայր։
Այստեղ այցելուներին դիմավորում է Էյֆելյան աշտարակի մանրակերտը։ Ինտերիերն ու միջավայրը կառուցված են ֆրանսիական մոտիվներով, իսկ խոհանոցը համադրում է ֆրանսիական նրբաճաշակությունն ու տեղական համերը՝ ստեղծելով յուրահատուկ փորձառություն։
«Ազնավուր»-ը տարբերվում է շրջակայքում գտնվող սրճարաններից ոչ միայն իր դիզայնով. այստեղ մարդիկ գալիս են ոչ թե պարզապես սնվելու, այլև գեղեցիկ միջավայրում հաճելի երաժշտություն վայելելու համար։ Սրճարան-ռեստորանը զարգանալու և ընդլայնվելու ծրագրեր ունի։
Այս ճանապարհին, ինչպես և ստեղծման փուլում, կարևոր դեր է ունենալու Կոնվերս Բանկի հետ համագործակցությունը: Ի վերջո, ցանկացած ճանապարհ անհամեմատ հաճելի է անցնել վստահելի գործընկերոջ հետ:

Французский уголок в Храздане с партнерством Converse SME
В микрорайоне Храздана есть маленький уголок, который сразу же привлекает внимание своим уникальным окружением и французским настроением.
Кафе-ресторан «Азнавур», открывшийся в 2025 году, выделяется не только своим уникальным окружением, но и смелой идеей создать во Храздане место для отдыха с французским духом.
Посетителей встречает миниатюра Эйфелевой башни. Интерьер и окружение оформлены в французском стиле, а кухня сочетает французскую изысканность и местные вкусы, создавая уникальный опыт.
1558.jpg (277 KB)
«Азнавур» отличается от других кафе в округе не только своим дизайном; сюда приходят не просто поесть, а насладиться приятной музыкой в красивой обстановке. Кафе-ресторан планирует развиваться и расширяться.
На этом пути, как и на этапе создания, важную роль будет играть сотрудничество с Банком Конверс. В конце концов, любое путешествие гораздо приятнее проходить с надежным партнером.