Ucom-ի վաճառքի և սպասարկման կենտրոնը վերաբացվեց Գյումրիում
Ucom-ի սպասարկման կենտրոնը Գյումրիում վերաբացվել է նույն հասցեում՝ 7 Սայաթ-Նովա փողոց, խանութ № 6։ Կենտրոնը կդառնա հաճախորդների համար ավելի հարմարավետ և ժամանակակից միջավայր, որտեղ նրանք կարող են օգտվել Ucom-ի ծառայություններից:
Գյումրիի վերանորոգված կենտրոնը Ucom-ի 74 վաճառքի և սպասարկման կենտրոններից մեկն է։ Այստեղ բաժանորդները կարող են մեկ վայրում հասանելի լինել ընկերության բոլոր ծառայություններին և տեխնոլոգիական լուծումներին՝ սկսած շարժական և ֆիքսված կապից մինչև հեռուստածառայություններ, Wi-Fi լուծումներ և խելացի սարքեր։ Հաճախորդները կարող են ստանալ անհրաժեշտ խորհրդատվություն, ընտրել իրենց պահանջներին համապատասխան ծառայությունը և տեղում ուսումնասիրել Ucom-ի ընթացիկ առաջարկները:
«Ucom-ի համար կարևոր է բաժանորդներին ապահովել ժամանակակից և հարմարավետ միջավայր։ Մենք բարձր ենք գնահատում մեր բաժանորդների հավատարմությունը Գյումրիում և պատրաստ ենք անել ամեն ինչ, որպեսզի նրանց կենտրոնում ապահովենք ավելի բարձր որակի հաճախորդների փորձ», - ասաց Ucom-ի գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը:
Գյումրիի 7 Սայաթ-Նովա փողոցում գտնվող սպասարկման կենտրոնում, օգոստոսի 25-ից մինչև սեպտեմբերի 30-ը, բաժանորդները, ովքեր միանում են ցանկացած Unity тарифային փաթեթի 12-մսյա պարտավորությամբ, հնարավորություն կունենան 1 ամիս օգտվել անվճար: Unity փաթեթին միանալով, բաժանորդները ստանում են ֆիքսված ինտերնետ, շարժական կապ և հեռուստածառայություն մեկ փաթեթում ավելի մատչելի գնով։ Բացի այդ, սեպտեմբերի 3-ը ներառյալ, բոլոր նրանք, ովքեր ձեռք են բերում ցանկացած սմարթֆոն, կստանան Canyon անլար ականջակալներ նվեր:
Ucom-ը շարունակում է բարելավել իր վաճառքի և սպասարկման կենտրոնների ցանցը, ապահովելով մատչելի, արագ և բարձրորակ ծառայություն տարբեր քաղաքներում և համայնքներում Հայաստանում:

Сервисный центр Ucom в Гюмри снова открылся по тому же адресу: 7 улица Саята-Новы, магазин № 6. Центр будет радушно встречать клиентов в обновленной и более комфортной обстановке, предлагая современный и эффективный опыт использования услуг Ucom.
Обновленный центр в Гюмри является одним из 74 торговых и сервисных центров Ucom. Здесь абоненты могут получить доступ ко всему спектру услуг и технологических решений компании в одном месте — от мобильной и фиксированной связи до телевизионных услуг, Wi-Fi решений и умных устройств. Клиенты могут получить необходимую консультацию, выбрать услугу, которая наилучшим образом соответствует их потребностям, и ознакомиться с текущими предложениями Ucom на месте.
«Для Ucom важно предоставить абонентам современную и комфортную обстановку. Мы высоко ценим лояльность наших абонентов в Гюмри и готовы сделать все возможное, чтобы обеспечить еще более качественный клиентский опыт для них в нашем центре», — сказал генеральный директор Ucom Ральф Ирикиян.
В сервисном центре, расположенном по адресу 7 улица Саята-Новы в Гюмри, с 25 августа по 30 сентября включительно абоненты, которые подключатся к любому тарифному пакету Unity с 12-месячной обязательностью, получат возможность пользоваться им бесплатно в течение 1 месяца. Подключившись к пакету Unity, абоненты получают фиксированный интернет, мобильную связь и телевидение в одном пакете по более доступной цене. Кроме того, до 3 сентября включительно все, кто приобретет любой смартфон, получат в подарок беспроводные наушники Canyon.
Ucom продолжает улучшать свою сеть торговых и сервисных центров, обеспечивая доступное, быстрое и качественное обслуживание в различных городах и сообществах Армении.