Նոր ուսումնական տարվա մեկնարկին ընդառաջ Ucom-ը ներկայացնում է «Unity վերադարձ դպրոց» հատուկ առաջարկը՝ հնարավորություն տալով Unity համապատասխան սակագնային պլաններին 12-ամսյա պարտավորությամբ միացող բաժանորդներին ստանալ Motorola Moto G35 սմարթֆոն՝ նվեր:
Առաջարկը կգործի 2026 թվականի օգոստոսի 24-ից մինչև սեպտեմբերի 24-ը և նախատեսված է Unity-ին նոր միացող բաժանորդների համար՝ նոր ուսումնական շրջանում նրանց հնարավորություն տալով ստանալ նոր սմարթֆոն:
Unity սակագնային պլանները մեկ փաթեթում միավորում են տան ինտերնետը, հեռուստատեսությունն ու շարժական կապը՝ ընտանիքի անդամներին հնարավորություն տալով օգտվել կապի և ժամանցի բոլոր ծառայություններից մեկ միասնական առաջարկի շրջանակում:
«Նոր ուսումնական տարին ընտանիքների համար նաև նոր պահանջների և առօրյա ռիթմի մեկնարկ է, և հուսալի ինտերնետն ու շարժական կապը կարևոր դեր ունեն ուսման, աշխատանքի և հաղորդակցության համար։ Մենք կարևորում ենք, որ ժամանակակից տեխնոլոգիաներն ու կապի հնարավորությունները լինեն ավելի հասանելի և օգտակար մեր բաժանորդների առօրյայում, և Ucom-ն իր համապատասխան առաջարկներով միշտ իրենց կողքին է», – ասել է Ucom-ի գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը.
Մարզերում «Unity վերադարձ դպրոց» առաջարկից հնարավոր է օգտվել՝ միանալով Unity 9000 մարզային փաթեթին՝ 8000 դրամ զեղչված ամսավճարով, և ավելի բարձր սակագնային պլաններին։ Երևանում առաջարկը հասանելի է Unity 12500 և ավելի բարձր սակագնային պլաններին միանալու դեպքում:
Առաջարկից օգտվելու համար անհրաժեշտ է կնքել 12-ամսյա պարտավորություն։ Motorola Moto G35 սմարթֆոնների քանակը սահմանափակ է․ նվերը հասանելի կլինի առաջին 300 բաժանորդներին.

В преддверии нового учебного года Ucom представляет специальное предложение «Unity возвращение в школу», предоставляя возможность новым абонентам, подключившимся к соответствующим тарифным планам Unity с 12-месячным обязательством, получить смартфон Motorola Moto G35 в подарок:
Предложение будет действовать с 24 августа 2026 года по 24 сентября 2026 года и предназначено для новых абонентов Unity, чтобы они могли получить новый смартфон в новом учебном году:
Тарифные планы Unity объединяют домашний интернет, телевидение и мобильную связь в одном пакете, позволяя членам семьи пользоваться всеми услугами связи и развлечений в рамках одного предложения:
«Новый учебный год также означает новые требования и ритм жизни для семей, и надежный интернет и мобильная связь играют важную роль в обучении, работе и общении. Мы придаем большое значение тому, чтобы современные технологии и возможности связи были более доступными и полезными в повседневной жизни наших абонентов, и Ucom всегда рядом с ними со своими соответствующими предложениями», – сказал генеральный директор Ucom Ралф Ирикия.
В регионах воспользоваться предложением «Unity возвращение в школу» можно, подключившись к региональному пакету Unity 9000 с 8000 драмами скидки на месячный тариф и более высоким тарифным планам. В Ереване предложение доступно при подключении к тарифам Unity 12500 и выше.
Для того чтобы воспользоваться предложением, необходимо подписать 12-месячное обязательство. Количество смартфонов Motorola Moto G35 ограничено: подарок будет доступен первым 300 абонентам.