Նոր ուսումնական տարվա մեկնարկին ընդառաջ Ucom-ը ներկայացնում է «Unity վերադարձ դպրոց» հատուկ առաջարկը՝ հնարավորություն տալով Unity համապատասխան սակագնային պլաններին 12-ամսյա պարտավորությամբ միացող բաժանորդներին ստանալ Motorola Moto G35 սմարթֆոն՝ նվեր:
Առաջարկը կգործի 2026 թվականի օգոստոսի 24-ից մինչև սեպտեմբերի 24-ը և նախատեսված է Unity-ին նոր միացող բաժանորդների համար՝ նոր ուսումնական շրջանում նրանց հնարավորություն տալով ստանալ նոր սմարթֆոն:
Unity սակագնային պլանները մեկ փաթեթում միավորում են տան ինտերնետը, հեռուստատեսությունն ու շարժական կապը՝ ընտանիքի անդամներին հնարավորություն տալով օգտվել կապի և ժամանցի բոլոր ծառայություններից մեկ միասնական առաջարկի շրջանակում:
«Նոր ուսումնական տարին ընտանիքների համար նաև նոր պահանջների և առօրյա ռիթմի մեկնարկ է, և հուսալի ինտերնետն ու շարժական կապը կարևոր դեր ունեն ուսման, աշխատանքի և հաղորդակցության համար։ Մենք կարևորում ենք, որ ժամանակակից տեխնոլոգիաներն ու կապի հնարավորությունները լինեն ավելի հասանելի և օգտակար մեր բաժանորդների առօրյայում, և Ucom-ն իր համապատասխան առաջարկներով միշտ իրենց կողքին է», – ասել է Ucom-ի գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը.
Մարզերում «Unity վերադարձ դպրոց» առաջարկից հնարավոր է օգտվել՝ միանալով Unity 9000 մարզային փաթեթին՝ 8000 դրամ զեղչված ամսավճարով, և ավելի բարձր սակագնային պլաններին։ Երևանում առաջարկը հասանելի է Unity 12500 և ավելի բարձր սակագնային պլաններին միանալու դեպքում:
Առաջարկից օգտվելու համար անհրաժեշտ է կնքել 12-ամսյա պարտավորություն։ Motorola Moto G35 սմարթֆոնների քանակը սահմանափակ է․ նվերը հասանելի կլինի առաջին 300 բաժանորդներին.

In anticipation of the new school year, Ucom presents the special offer ‘Unity Back to School’, allowing new subscribers who join the relevant Unity tariff plans with a 12-month commitment to receive a Motorola Moto G35 smartphone as a gift:
The offer will be valid from August 24, 2026, to September 24, 2026, and is intended for new Unity subscribers, giving them the opportunity to receive a new smartphone for the new school year:
The Unity tariff plans combine home internet, television, and mobile communication in one package, allowing family members to benefit from all communication and entertainment services within a single offer:
“The new school year also marks the start of new demands and daily rhythms for families, and reliable internet and mobile communication play a crucial role in education, work, and communication. We emphasize that modern technologies and communication opportunities should be more accessible and useful in our subscribers' daily lives, and Ucom is always there for them with its relevant offers,” said Ucom CEO Ralph Yirikyan.
In the regions, the ‘Unity Back to School’ offer can be accessed by joining the Unity 9000 regional package with an 8000 dram discounted monthly fee and higher tariff plans. In Yerevan, the offer is available for those joining Unity 12500 and higher tariff plans.
To take advantage of the offer, a 12-month commitment is required. The number of Motorola Moto G35 smartphones is limited: the gift will be available to the first 300 subscribers.