Ucom-ը ներկայացնում է «Միություն՝ դպրոց վերադառնալու» հատուկ առաջարկը
Ucom-ը ներկայացնում է իր «Միություն՝ դպրոց վերադառնալու» հատուկ առաջարկը, որի շրջանակներում նոր բաժանորդները, ովքեր կգրանցվեն ընտրված Unity ծրագրերի համար 12-մսյա պարտավորությամբ, կստանան Motorola Moto G35 սմարթֆոն որպես նվեր:
Առաջարկը գործում է օգոստոսի 24-ից սեպտեմբերի 24-ը, ինչը հնարավորություն է տալիս նոր Unity բաժանորդներին դպրոցը սկսել նոր սմարթֆոնով:
Unity ծրագրերը համատեղում են տնային ինտերնետը, հեռուստատեսությունը և շարժական ծառայությունները մեկ փաթեթում, ապահովելով ընտանիքներին անհրաժեշտ կապի և ժամանցի ծառայությունների հարմարավետ հասանելիություն:
«Նոր դպրոցական տարին նոր կարիքներ և տարբեր առօրյա է բերում ընտանիքների համար, ինչը հատկապես կարևոր է ուսման, աշխատանքի և հաղորդակցության համար վստահելի ինտերնետ և շարժական կապ ունենալը: Մենք ցանկանում ենք, որ ժամանակակից տեխնոլոգիաներն ու որակյալ կապը հասանելի և իսկապես օգտակար լինեն մեր հաճախորդների առօրյա կյանքում: Այդ պատճառով Ucom-ը շարունակում է զարգացնել առաջարկներ, որոնք արձագանքում են նրանց զարգացող կարիքներին»,- ասաց Ucom-ի գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը:
Տեղերում «Միություն՝ դպրոց վերադառնալու» առաջարկը հասանելի է Unity 9000 տարածաշրջանային ծրագրով, որի ամսական վճարը կազմում է 8000 AMD, ինչպես նաև բարձր մակարդակի ծրագրերով: Երևանում առաջարկը հասանելի է Unity 12500 և բարձր մակարդակի ծրագրերի բաժանորդներին:
Առաջարկից օգտվելու համար հաճախորդները պետք է կատարեն 12-մսյա պարտավորություն: Motorola Moto G35 սմարթֆոնների քանակը սահմանափակ է, և նվերը հասանելի կլինի առաջին 300 հաճախորդներին:

Ucom Launches “Unity Back to School” Special Offer for the New School Year
Ucom is launching its “Unity Back to School” special offer for the new school year, giving new customers who subscribe to selected Unity plans with a 12-month commitment a Motorola Moto G35 smartphone as a gift.
The offer will run from August 24 to September 24, 2026, giving new Unity customers the opportunity to start the school year with a new smartphone.
Unity plans bring home internet, television and mobile services together in one package, giving families convenient access to essential connectivity and entertainment services through a single solution.
“The new school year brings new needs and a different daily routine for families, making reliable internet and mobile connectivity especially important for learning, work and communication. We want modern technology and quality connectivity to be accessible and genuinely useful in our customers’ everyday lives. That is why Ucom continues to develop offers that respond to their evolving needs,” said Ralph Yirikian, General Director of Ucom.
In the regions, the “Unity Back to School” offer is available with the Unity 9000 regional plan at a discounted monthly fee of AMD 8,000, as well as with higher-tier plans. In Yerevan, the offer is available to customers subscribing to Unity 12500 and higher-tier plans.
To benefit from the offer, customers are required to make a 12-month commitment. The number of Motorola Moto G35 smartphones is limited, and the gift will be available to the first 300 customers.