Ucom-ը ներկայացնում է «Միություն՝ դպրոց վերադառնալու» հատուկ առաջարկը
Ucom-ը ներկայացնում է իր «Միություն՝ դպրոց վերադառնալու» հատուկ առաջարկը, որի շրջանակներում նոր բաժանորդները, ովքեր կգրանցվեն ընտրված Unity ծրագրերի համար 12-մսյա պարտավորությամբ, կստանան Motorola Moto G35 սմարթֆոն որպես նվեր:
Առաջարկը գործում է օգոստոսի 24-ից սեպտեմբերի 24-ը, ինչը հնարավորություն է տալիս նոր Unity բաժանորդներին դպրոցը սկսել նոր սմարթֆոնով:
Unity ծրագրերը համատեղում են տնային ինտերնետը, հեռուստատեսությունը և շարժական ծառայությունները մեկ փաթեթում, ապահովելով ընտանիքներին անհրաժեշտ կապի և ժամանցի ծառայությունների հարմարավետ հասանելիություն:
«Նոր դպրոցական տարին նոր կարիքներ և տարբեր առօրյա է բերում ընտանիքների համար, ինչը հատկապես կարևոր է ուսման, աշխատանքի և հաղորդակցության համար վստահելի ինտերնետ և շարժական կապ ունենալը: Մենք ցանկանում ենք, որ ժամանակակից տեխնոլոգիաներն ու որակյալ կապը հասանելի և իսկապես օգտակար լինեն մեր հաճախորդների առօրյա կյանքում: Այդ պատճառով Ucom-ը շարունակում է զարգացնել առաջարկներ, որոնք արձագանքում են նրանց զարգացող կարիքներին»,- ասաց Ucom-ի գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը:
Տեղերում «Միություն՝ դպրոց վերադառնալու» առաջարկը հասանելի է Unity 9000 տարածաշրջանային ծրագրով, որի ամսական վճարը կազմում է 8000 AMD, ինչպես նաև բարձր մակարդակի ծրագրերով: Երևանում առաջարկը հասանելի է Unity 12500 և բարձր մակարդակի ծրագրերի բաժանորդներին:
Առաջարկից օգտվելու համար հաճախորդները պետք է կատարեն 12-մսյա պարտավորություն: Motorola Moto G35 սմարթֆոնների քանակը սահմանափակ է, և նվերը հասանելի կլինի առաջին 300 հաճախորդներին:

Ucom запускает специальное предложение «Единство — обратно в школу», в рамках которого новые абоненты, подписавшиеся на выбранные тарифы Unity с 12-месячным обязательством, получат в подарок смартфон Motorola Moto G35:
Предложение действует с 24 августа по 24 сентября, предоставляя новым абонентам Unity возможность начать учебный год с новым смартфоном:
Тарифы Unity объединяют домашний интернет, телевидение и мобильные услуги в одном пакете, обеспечивая семьям удобный доступ к необходимым услугам связи и развлечений:
«Новый учебный год приносит новые потребности и другую повседневную жизнь для семей, что делает надежный интернет и мобильную связь особенно важными для обучения, работы и общения. Мы хотим, чтобы современные технологии и качественная связь были доступны и действительно полезны в повседневной жизни наших клиентов. Поэтому Ucom продолжает развивать предложения, которые отвечают их развивающимся потребностям», — сказал генеральный директор Ucom Ральф Йирикян:
В регионах предложение «Единство — обратно в школу» доступно с тарифом Unity 9000 по сниженной месячной плате в 8000 AMD, а также с более высокими тарифами. В Ереване предложение доступно для абонентов, подписывающихся на тарифы Unity 12500 и выше:
Для того чтобы воспользоваться предложением, абоненты должны выполнить 12-месячное обязательство. Количество смартфонов Motorola Moto G35 ограничено, и подарок будет доступен первым 300 клиентам: