Արժեթղթերի $1.9 տրիլիոն արժողությամբ կառավարիչ T. Rowe Price-ը հայտարարել է, որ մեմեկոյների ներառումը իրենց ակտիվորեն կառավարվող կրիպտո ETF-ում (TKNZ) մաս է կազմում կարգապահ ներդրումային ռազմավարության:
Digital assets բաժնի ղեկավար Blue Macellari-ն պնդում է, որ մեմեկոյների առևտուրը իրական աշխարհում բլոկչեյն ցանցերի «սթրես թեստ» է, որը առաջարկում է տեղեկություններ ընդլայնման և հուսալիության մասին:
Macellari-ն նշել է, որ մեմեկոյները, որոնք արդեն երկար ժամանակ գոյություն ունեն, կարևոր դեր են խաղում բլոկչեյն էկոհամակարգերում:
«Մենք ցանկանում էինք իրական ակտիվ կառավարում», - ասել է նա: «Եթե մեմեկոյը լավ արդյունքներ է ցույց տալիս, իմ ներդրողները չեն կարող բաց թողնել այդ հնարավորությունը»:

Управляющий активами стоимостью $1,9 трлн T. Rowe Price заявил, что включение мемекойнов в их активно управляемый крипто ETF (TKNZ) является частью дисциплинированной инвестиционной стратегии:
Руководитель цифровых активов Blue Macellari утверждает, что торговля мемекойнами является реальным «стресс-тестом» для блокчейн-сетей, предоставляя информацию о масштабируемости и надежности:
Macellari отметила, что мемекойны, которые существуют уже много лет, играют важную роль в экосистемах блокчейна:
«Мы хотели истинного активного управления», - сказала она. «Если мемекойн показывает хорошие результаты, мои инвесторы не могут упустить эту возможность»: