Նոր Samsung Galaxy A27՝ Ucom-ի «Վերադարձ դպրոց 2026» հատուկ առաջարկի շրջանակում
Ucom-ը ներկայացնում է «Վերադարձ դպրոց 2026» հատուկ առաջարկը, որը հնարավորություն է տալիս ձեռք բերել նոր Samsung Galaxy A27 5G սմարթֆոնը՝ հատուկ պայմաններով։ Առաջարկը գործում է մինչև հոկտեմբերի 10-ը, և բաժանորդները, ովքեր ձեռք են բերում Samsung Galaxy A27, կստանան նաև Samsung Galaxy Buds Core ականջակալ և Level Up+ 3000 սակագնային պլանով գեղեցիկ հեռախոսահամար՝ 2 ամիս անվճար։
Samsung Galaxy A27-ը համատեղում է ժամանակակից դիզայնը, 5G կապի հնարավորությունը և առօրյա օգտագործման համար անհրաժեշտ տեխնիկական բնութագրերը։ Սմարթֆոնը ունի 6.7 դյույմանոց Super AMOLED էկրան, 50 ՄՊ հիմնական տեսախցիկ, 5000 մԱժ մարտկոց և AI գործառույթներ։ Այն հասանելի է 6ԳԲ / 128ԳԲ և 8ԳԲ / 256ԳԲ հիշողության տարբերակներով՝ բաց վարդագույն, սև և կապույտ գույներով։
Ucom-ի գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը նշել է, որ նոր ուսումնական տարին նոր նպատակների ու հնարավորությունների շրջան է, և ընկերությունը կարևորում է ժամանակակից տեխնոլոգիաների հասանելիությունը:

Новый Samsung Galaxy A27 в рамках специального предложения Ucom «Возвращение в школу 2026»
Ucom представляет специальное предложение «Возвращение в школу 2026», которое позволяет приобрести новый смартфон Samsung Galaxy A27 5G на специальных условиях. Предложение действует до 10 октября, и абоненты, которые покупают Samsung Galaxy A27, также получат наушники Samsung Galaxy Buds Core и красивый номер с тарифным планом Level Up+ 3000 на 2 месяца бесплатно.
Samsung Galaxy A27 сочетает в себе современный дизайн, возможность 5G-соединения и необходимые технические характеристики для повседневного использования. Смартфон оснащен 6,7-дюймовым Super AMOLED экраном, основной камерой на 50 МП, аккумулятором на 5000 мАч и функциями ИИ. Он доступен в вариантах памяти 6ГБ / 128ГБ и 8ГБ / 256ГБ в цветах: розовом, черном и синем.
Генеральный директор Ucom Ралф Иирикян отметил, что новый учебный год — это период новых целей и возможностей, и компания придает большое значение доступности современных технологий: