Նոր Samsung Galaxy A27՝ Ucom-ի «Վերադարձ դպրոց 2026» հատուկ առաջարկի շրջանակում
Ucom-ը ներկայացնում է «Վերադարձ դպրոց 2026» հատուկ առաջարկը, որը հնարավորություն է տալիս ձեռք բերել նոր Samsung Galaxy A27 5G սմարթֆոնը՝ հատուկ պայմաններով։ Առաջարկը գործում է մինչև հոկտեմբերի 10-ը, և բաժանորդները, ովքեր ձեռք են բերում Samsung Galaxy A27, կստանան նաև Samsung Galaxy Buds Core ականջակալ և Level Up+ 3000 սակագնային պլանով գեղեցիկ հեռախոսահամար՝ 2 ամիս անվճար։
Samsung Galaxy A27-ը համատեղում է ժամանակակից դիզայնը, 5G կապի հնարավորությունը և առօրյա օգտագործման համար անհրաժեշտ տեխնիկական բնութագրերը։ Սմարթֆոնը ունի 6.7 դյույմանոց Super AMOLED էկրան, 50 ՄՊ հիմնական տեսախցիկ, 5000 մԱժ մարտկոց և AI գործառույթներ։ Այն հասանելի է 6ԳԲ / 128ԳԲ և 8ԳԲ / 256ԳԲ հիշողության տարբերակներով՝ բաց վարդագույն, սև և կապույտ գույներով։
Ucom-ի գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը նշել է, որ նոր ուսումնական տարին նոր նպատակների ու հնարավորությունների շրջան է, և ընկերությունը կարևորում է ժամանակակից տեխնոլոգիաների հասանելիությունը:

New Samsung Galaxy A27 as part of Ucom's 'Back to School 2026' special offer
Ucom presents the 'Back to School 2026' special offer, allowing customers to purchase the new Samsung Galaxy A27 5G smartphone under special conditions. The offer is valid until October 10, and subscribers who purchase the Samsung Galaxy A27 will also receive Samsung Galaxy Buds Core headphones and a beautiful phone number with the Level Up+ 3000 tariff plan for 2 months free.
The Samsung Galaxy A27 combines modern design, 5G connectivity, and the technical specifications needed for everyday use. The smartphone features a 6.7-inch Super AMOLED display, a 50 MP main camera, a 5000 mAh battery, and AI functionalities. It is available in 6GB / 128GB and 8GB / 256GB memory variants in pink, black, and blue colors.
Ucom's CEO Ralph Yirikyan stated that the new academic year marks a period of new goals and opportunities, and the company emphasizes the importance of making modern technologies accessible: