ԵՐԵՎԱՆ, 11 օգոստոս. /ԱՌԿԱ/. IDBank-ի հերթական նախաձեռնությունը, որը նվիրված է հաճախորդներին շնորհակալություն հայտնելուն և հաճելի անակնկալներ մատուցելուն, այս անգամ տեղի ունեցավ «Էրեբունի» մասնաճյուղում:
Հաճախորդներին շնորհակալության օրն արդեն դարձել է ավանդույթ, որը նպատակ ունի ավելի մոտ լինել հաճախորդներին:
IDBank-ի հաճախորդների փորձի կառավարման բաժնի ղեկավար Սեդա Ավագյանի խոսքով, նախագիծը լայն արձագանք է գտել հաճախորդների շրջանում, ինչը, իր հերթին, խթանում է բանկին շարունակաբար աշխատել ինչպես սպասարկման որակի բարձրացման, այնպես էլ մասնաճյուղերի շրջակայքի բարեկարգման և կանաչապատման ուղղությամբ:
«Ինչպես սոցիալապես պատասխանատու կազմակերպություն, IDBank-ը կարևոր է համարում ոչ միայն որակյալ ֆինանսական ծառայություններ մատուցելը, այլև այն միջավայրի մասին հոգալը, որտեղ իրականացնում է իր գործունեությունը: Բանկը շարունակաբար զբաղվում է մասնաճյուղերի շրջակայքի բարեկարգմամբ և կանաչապատմամբ, մաքուր և խնամված միջավայր ստեղծելով, քանի որ համոզված է, որ հոգատարությունը արտահայտվում է յուրաքանչյուր մանրուքում՝ ինչպես օպերացիոն սրահում, այնպես էլ նրա սահմաններից դուրս», - ասաց Սեդա Ավագյանը:
Մասնաճյուղ այցելած հաճախորդներին սպասվում էին հաջողության անիվ, որտեղ հնարավոր էր շահել idcoin (1 idcoin = 1 AMD), քաղցրավենիքներ և տոնական մթնոլորտ:
«Էրեբունի» մասնաճյուղի ղեկավար Արտավազդ Մկրտումյանը նույնպես ընդգծեց նախաձեռնության կարևորությունը և շնորհակալություն հայտնեց հաճախորդներին վստահության և IDBank-ը ընտրելու համար:
«Յուրաքանչյուր օր մեր մասնաճյուղը սպասարկում է բազմաթիվ հաճախորդների, ովքեր գնահատում են կենդանի շփումը: Ակտիվ մթնոլորտ ստեղծելով և հաճելի անակնկալներ առաջարկելով, ցանկանում ենք մեկ անգամ ևս ընդգծել, թե որքան ենք գնահատում յուրաքանչյուրին: Մենք շարունակելու ենք աշխատել, որպեսզի սպասարկման որակը մնա բարձր մակարդակի վրա և համապատասխանի հաճախորդների սպասումներին», - ասաց Արտավազդ Մկրտումյանը:

YEREVAN, August 11. /ARKA/. IDBank's latest initiative dedicated to expressing gratitude to its customers and providing pleasant surprises without any special occasion took place at the Erebuni branch this time. The Customer Appreciation Day, which has become a tradition, is part of the Bank's mission to be closer to its clients.
According to Seda Avagyan, head of customer experience management at IDBank, the project received a wide response among clients, which, in turn, motivates the Bank to consistently work on improving service quality and the beautification and greening of surrounding areas.
“As a socially responsible organization, IDBank considers it fundamentally important not only to provide quality financial services but also to care for the environment in which it operates. The Bank consistently engages in the beautification and greening of the areas around its branches, creating a clean and well-maintained environment, as it believes that care is expressed in every detail — both in the operational hall and beyond,” said Seda Avagyan.
Clients visiting the branch for banking operations were greeted with a wheel of fortune offering the chance to win idcoin (1 idcoin = 1 AMD), sweet treats, and a festive atmosphere.
Arta Vazd Mkrtumyan, the manager of the Erebuni branch, also emphasized the significance of the initiative and thanked clients for their trust and choice of IDBank.
“Every day, our branch serves numerous clients who appreciate live communication. By creating such an atmosphere and offering pleasant surprises, we want to once again emphasize how much we value each of them. We will continue to work to ensure that the quality of service remains high and meets clients' expectations,” said Arta Vazd Mkrtumyan.