ԵՐԵՎԱՆ, 11 օգոստոս. /ԱՌԿԱ/. IDBank-ի հերթական նախաձեռնությունը, որը նվիրված է հաճախորդներին շնորհակալություն հայտնելուն և հաճելի անակնկալներ մատուցելուն, այս անգամ տեղի ունեցավ «Էրեբունի» մասնաճյուղում:
Հաճախորդներին շնորհակալության օրն արդեն դարձել է ավանդույթ, որը նպատակ ունի ավելի մոտ լինել հաճախորդներին:
IDBank-ի հաճախորդների փորձի կառավարման բաժնի ղեկավար Սեդա Ավագյանի խոսքով, նախագիծը լայն արձագանք է գտել հաճախորդների շրջանում, ինչը, իր հերթին, խթանում է բանկին շարունակաբար աշխատել ինչպես սպասարկման որակի բարձրացման, այնպես էլ մասնաճյուղերի շրջակայքի բարեկարգման և կանաչապատման ուղղությամբ:
«Ինչպես սոցիալապես պատասխանատու կազմակերպություն, IDBank-ը կարևոր է համարում ոչ միայն որակյալ ֆինանսական ծառայություններ մատուցելը, այլև այն միջավայրի մասին հոգալը, որտեղ իրականացնում է իր գործունեությունը: Բանկը շարունակաբար զբաղվում է մասնաճյուղերի շրջակայքի բարեկարգմամբ և կանաչապատմամբ, մաքուր և խնամված միջավայր ստեղծելով, քանի որ համոզված է, որ հոգատարությունը արտահայտվում է յուրաքանչյուր մանրուքում՝ ինչպես օպերացիոն սրահում, այնպես էլ նրա սահմաններից դուրս», - ասաց Սեդա Ավագյանը:
Մասնաճյուղ այցելած հաճախորդներին սպասվում էին հաջողության անիվ, որտեղ հնարավոր էր շահել idcoin (1 idcoin = 1 AMD), քաղցրավենիքներ և տոնական մթնոլորտ:
«Էրեբունի» մասնաճյուղի ղեկավար Արտավազդ Մկրտումյանը նույնպես ընդգծեց նախաձեռնության կարևորությունը և շնորհակալություն հայտնեց հաճախորդներին վստահության և IDBank-ը ընտրելու համար:
«Յուրաքանչյուր օր մեր մասնաճյուղը սպասարկում է բազմաթիվ հաճախորդների, ովքեր գնահատում են կենդանի շփումը: Ակտիվ մթնոլորտ ստեղծելով և հաճելի անակնկալներ առաջարկելով, ցանկանում ենք մեկ անգամ ևս ընդգծել, թե որքան ենք գնահատում յուրաքանչյուրին: Մենք շարունակելու ենք աշխատել, որպեսզի սպասարկման որակը մնա բարձր մակարդակի վրա և համապատասխանի հաճախորդների սպասումներին», - ասաց Արտավազդ Մկրտումյանը:

День благодарности клиентам - на этот раз в филиале IDBank «Эребуни»
ЕРЕВАН, 11 августа. /АРКА/. Очередная инициатива IDBank, посвящённая благодарности клиентам и приятным сюрпризам без особого повода, на этот раз прошла в филиале «Эребуни». Проведение ставшего уже традиционным Дня благодарности в различных филиалах является частью миссии Банка — быть ближе к своим клиентам.
По словам руководителя отдела управления клиентским опытом IDBank Седы Авагян, проект получил широкий отклик среди клиентов, что, в свою очередь, мотивирует Банк последовательно работать как над повышением качества обслуживания, так и над благоустройством и озеленением прилегающих территорий.
«Как социально ответственная организация, IDBank считает принципиально важным не только предоставлять качественные финансовые услуги, но и заботиться о среде, в которой осуществляет свою деятельность. Банк последовательно занимается благоустройством и озеленением территорий вокруг своих филиалов, созданием чистой и ухоженной среды, поскольку убеждён, что забота проявляется в каждой детали — как в операционном зале, так и за его пределами», — сказала Седа Авагян.
Клиентов, посетивших филиал для совершения банковских операций, ждали колесо удачи с возможностью выиграть idcoin (1 idcoin = 1 AMD), сладкие угощения и праздничная атмосфера.
Управляющий филиалом «Эребуни» Артавазд Мкртумян также отметил значимость инициативы и поблагодарил клиентов за доверие и выбор IDBank.
«Каждый день наш филиал обслуживает множество клиентов, которые ценят живое общение. Создавая такую атмосферу и предлагая приятные сюрпризы, мы хотим ещё раз подчеркнуть, насколько ценим каждого из них. Мы продолжим работать над тем, чтобы качество обслуживания оставалось на высоком уровне и соответствовало ожиданиям клиентов», — сказал Артавазд Мкртумян.