Հաճախորդների գնահատման օր - Այս անգամ IDBank-ի «Երեբունի» մասնաճյուղում
IDBank-ի նախաձեռնությունը, որը նվիրված է հաճախորդներին շնորհակալություն հայտնելու և նրանց զարմացնելու համար, տեղի ունեցավ «Երեբունի» մասնաճյուղում: Հաճախորդների գնահատման օրը տարբեր մասնաճյուղերում կազմակերպելը բանկի առաքելության կարևոր մասն է՝ մնալ ավելի մոտ հաճախորդներին:
Սեդա Ավագյանի, IDBank-ի Հաճախորդների փորձի կառավարման բաժնի ղեկավարի խոսքով, նախագիծը ուժեղ արձագանք է ստացել հաճախորդներից, ինչը բանկի վրա ավելի մեծ պատասխանատվություն է դնում՝ պահպանելու ծառայության որակը և բարեկարգելու շրջակա տարածքները:
«Սոցիալապես պատասխանատու կազմակերպություն լինելով, IDBank-ը կարևոր է համարում ոչ միայն բարձրորակ ֆինանսական ծառայություններ տրամադրելը, այլ նաև շարունակական забота ցուցաբերելը այն միջավայրի նկատմամբ, որտեղ գործում է: Բանկը շարունակում է բարեկարգել և բարեկարգել իր մասնաճյուղերի շրջակայքը՝ ստեղծելով մաքուր և լավ պահպանված միջավայր, հավատալով, որ իրական заботան երևում է յուրաքանչյուր մանրուքներում՝ ինչպես ծառայության սրահում, այնպես էլ դրա սահմաններից դուրս,» ասաց Սեդա Ավագյան:
Մասնաճյուղ այցելող հաճախորդները ողջունվեցին երջանկության անիվով, որը հնարավորություն էր տալիս շահելու idcoin-ներ (1 idcoin = AMD 1), քաղցրավենիքներ և տոնական մթնոլորտ, որը հատուկ շոշափում էր ավելացնում նրանց այցին:
Հաճախորդների գնահատման օր - Այս անգամ IDBank-ի «Երեբունի» մասնաճյուղում 1
Արտավազդ Մկրտումյանը, «Երեբունի» մասնաճյուղի ղեկավար, նույնպես ընդգծեց օրվա կարևորությունը, շնորհակալություն հայտնելով հաճախորդներին իրենց անվերապահ վստահության և IDBank ընտրելու համար:
«Յուրաքանչյուր օր մեր մասնաճյուղը ուրախությամբ սպասարկում է շատ հաճախորդների, ովքեր գնահատում են անմիջական, անձնական շփումը: Այս ջերմ մթնոլորտի և հաճելի անակնկալների միջոցով մենք ցանկանում ենք կրկին ընդգծել, թե որքան ենք գնահատում մեր հաճախորդներին: Մենք շարունակելու ենք անել ամեն բան, որպեսզի մեր ծառայությունը միշտ բարձր մակարդակում լինի և լիովին համապատասխանի մեր հաճախորդների սպասելիքներին,» ասաց Արտավազդ Մկրտումյան:

Инициатива IDBank, посвященная благодарности клиентам и их удивлению без особого повода, прошла в отделении «Еребуни». Проведение традиционного Дня благодарности клиентам в различных отделениях является важной частью миссии банка — оставаться ближе к своим клиентам.
По словам Седы Авагян, руководителя отдела управления клиентским опытом IDBank, проект получил сильный отклик от клиентов, что возлагает на банк еще большую ответственность за постоянное улучшение качества обслуживания и благоустройство окружающих территорий.
«Как социально ответственной организации, IDBank важно не только предоставлять качественные финансовые услуги, но и демонстрировать постоянную заботу о среде, в которой он работает. Банк продолжает улучшать и благоустраивать территории вокруг своих отделений, создавая чистую и ухоженную среду, веря, что искренняя забота отражается в каждой детали — как внутри зала обслуживания, так и за его пределами,» — сказала Седа Авагян.
Клиенты, посещающие отделение для своих регулярных банковских операций, были встречены удачным колесом, предлагающим шанс выиграть idcoins (1 idcoin = AMD 1), сладости и праздничную атмосферу, которая добавила особый штрих к их визиту.
Артаваз Мкртумян, менеджер отделения «Еребуни», также подчеркнул важность дня, поблагодарив клиентов за их безусловное доверие и выбор IDBank.
«Каждый день наш филиал с радостью обслуживает многих клиентов, которые ценят прямое, личное взаимодействие. Через эту теплую атмосферу и приятные сюрпризы мы хотим еще раз подчеркнуть, как мы ценим наших клиентов. Мы продолжим делать все возможное, чтобы наши услуги всегда оставались на высоком уровне и полностью соответствовали ожиданиям наших клиентов,» — сказал Артаваз Мкртумян.
День благодарности клиентам продолжит приносить новые сюрпризы клиентам в различных отделениях IDBank.