Գյումրիում վերաբացվեց Ucom-ի վաճառքի և սպասարկման կենտրոնը
Գյումրու Սայաթ-Նովա 7 հասցեում վերաբացվեց Ucom-ի վաճառքի և սպասարկման կենտրոնը: Կենտրոնը հաճախորդներին կընդունի նորացված և առավել հարմարավետ միջավայրում՝ առաջարկելով Ucom-ի ծառայություններից օգտվելու ժամանակակից և արդյունավետ փորձառություն:
Գյումրու նորացված կենտրոնը Ucom-ի վաճառքի և սպասարկման 74 կենտրոններից մեկն է: Այստեղ բաժանորդներին մեկ վայրում հասանելի է ընկերության ծառայությունների և տեխնոլոգիական լուծումների ամբողջ տեսականին՝ շարժական և ֆիքսված կապից մինչև հեռուստատեսային ծառայություններ, Wi-Fi լուծումներ և խելացի սարքեր:
Կենտրոնում հնարավոր է ստանալ անհրաժեշտ խորհրդատվություն, ընտրել համապատասխան ծառայությունն ու տեղում ծանոթանալ Ucom-ի առաջարկներին:
«Ucom-ի համար կարևոր է, որ բաժանորդների համար ժամանակակից և հարմարավետ միջավայր ապահովելը: Մենք բարձր ենք գնահատում Գյումրու մեր բաժանորդների հավատարմությունն ու պատրաստ ենք բոլոր ջանքները ներդնել նրանց համար մեր կենտրոնում առավել որակյալ փորձառություն ապահովելու համար», – նշել է Ucom-ի գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը:
Գյումրու Սայաթ-Նովա 7 հասցեի սպասարկման սրահում՝ օգոստոսի 25-ից սեպտեմբերի 30-ը ներառյալ Unity ցանկացած սակագնային փաթեթին 12 ամսով բաժանորդագրվելու դեպքում բաժանորդները կստանան այն 1 ամիս անվճար օգտագործելու հնարավորություն:
Միանալով Unity փաթեթին՝ բաժանորդն ստանում է ֆիքսված ինտերնետ, շարժական կապ և հեռուստատեսություն՝ մեկ փաթեթով և առավել մատչելի գնով:
Բացի այդ, մինչև սեպտեմբերի 3-ը ներառյալ, բոլոր նրանք, ովքեր կգնեն ցանկացած սմարթֆոն, կստանան Canyon ապրանքանիշի անլար ականջակալ:
Ucom-ը շարունակում է բարելավել իր վաճառքի և սպասարկման կենտրոնների ցանցը՝ ապահովելով հասանելի, արագ և որակյալ սպասարկում Հայաստանի տարբեր քաղաքներում և համայնքներում:

В Гюмри по адресу Саята-Нова 7 вновь открылся центр продаж и обслуживания Ucom. Центр будет принимать клиентов в обновленной и более комфортной обстановке, предлагая современный и эффективный опыт пользования услугами Ucom.
Обновленный центр в Гюмри является одним из 74 центров продаж и обслуживания Ucom. Здесь абоненты могут получить полный спектр услуг и технологических решений компании в одном месте, включая мобильную и фиксированную связь, телевизионные услуги, Wi-Fi решения и умные устройства.
В центре можно получить необходимую консультацию, выбрать подходящую услугу и ознакомиться с предложениями Ucom на месте.
«Для Ucom важно обеспечить современную и комфортную среду для абонентов. Мы высоко ценим преданность наших абонентов в Гюмри и готовы приложить все усилия для обеспечения качественного обслуживания в нашем центре», - отметил генеральный директор Ucom Ральф Ирикия.
В зале обслуживания по адресу Саята-Нова 7 в Гюмри с 25 августа по 30 сентября включительно абоненты, подписавшиеся на любой тарифный пакет Unity на 12 месяцев, получат возможность пользоваться им 1 месяц бесплатно.
Подключившись к пакету Unity, абонент получает фиксированный интернет, мобильную связь и телевидение в одном пакете по более доступной цене.
Кроме того, до 3 сентября включительно все, кто купит любой смартфон, получат беспроводные наушники марки Canyon.
Ucom продолжает улучшать сеть своих центров продаж и обслуживания, обеспечивая доступное, быстрое и качественное обслуживание в различных городах и общинах Армении.