Ֆասթ Բանկը խաղարկում է 5 հատ iPad
Ֆասթ Բանկը խաղարկում է 5 հատ iPad A16, 128 GB Wi Fi մրցանակը։ Ֆասթ Բանկի բոլոր քարտապանները՝ անկախ քարտատեսակից, մինչև սեպտեմբերի 30-ը գնումներ կատարելով Yerevan Mall-ի վաճառակետերից՝ հնարավորություն ունեն շահել 5 iPad-ներից մեկը և մինչև սեպտեմբերի 7-ը՝ նաև ստանալ Բանկի պատրաստած 500 նվերներից մեկը։
Ֆասթ Բանկի խաղարկությանը կարող են մասնակցել բոլոր այն քարտապանները, որոնք վերը նշված ժամանակահատվածում Yerevan Mall-ի վաճառակետերից կկատարեն հանրագումարային 30,000 ՀՀ դրամի անկանխիկ գնումներ։ Հավելենք նաև, որ յուրաքանչյուր քարտապան՝ անկախ քարտերի քանակից, կարող է ստանալ մասնակցության միայն մեկ կոդ, որը կուղարկվի արշավի ավարտից հետո։ Խաղարկությունն ամփոփվելու է Ֆասթ Բանկի Youtube-յան էջում, օրը և ժամը կհրապարակվեն Բանկի պաշտոնական սոցիալական հարթակներում (FB, Insta, LI
Ֆասթ Բանկի քարտապանները, ինչպես նշվել է, հնարավորություն ունեն  նաև ստանալ Բանկի պատրաստած 500 նվերներից մեկը։ Գնումներից հետո քարտապաններն առնվազն 30,000 ՀՀ դրամի անկանխիկ գնումները հավաստող կտրոնով կարող են մոտենալ Yerevan Mall-ում տեղեկատվական տաղավարին կից տեղակայված Ֆասթի բրենդավորված կետ և ստանալ  նվերային փաթեթ, որը ներառում է Ֆասթի բրենդավորված դպրոցական պայուսակ և գրենական պիտույքների հավաքածու։ Հավելենք նաև, որ նվերների քանակը սահմանափակ է և տրամադրվում են ըստ հերթականության՝ մինչև դրանց սպառումը։
Մանրամասներին ծանոթանալու համար անհրաժեշտ է անցնել հետևյալ հղումով։
Ֆասթ Բանկը շարունակաբար ընդլայնում է իր ծառայությունների շրջանակը՝ առաջարկելով 24/7 արագ, հարմարավետ և անվտանգ ֆինանսական լուծումներ Երևանում և Հայաստանի բոլոր մարզերում:

Fast Bank is raffling 5 iPads
Fast Bank is raffling 5 iPads A16, 128 GB Wi Fi. All cardholders of Fast Bank, regardless of card type, can make purchases at Yerevan Mall’s retail outlets until September 30 and have the chance to win one of the 5 iPads and until September 7 also receive one of the 500 gifts prepared by the Bank.
All cardholders who make a total of 30,000 AMD in cashless purchases at Yerevan Mall during the specified period can participate in the raffle. It is also worth noting that each cardholder, regardless of the number of cards, can receive only one participation code, which will be sent after the campaign ends. The raffle will be summarized on Fast Bank’s YouTube page, with the date and time published on the Bank's official social platforms (FB, Insta, LI).
As mentioned, Fast Bank cardholders also have the opportunity to receive one of the 500 gifts prepared by the Bank. After purchases, cardholders with a receipt for cashless purchases of at least 30,000 AMD can approach the information booth located next to Fast’s branded point in Yerevan Mall and receive a gift package that includes a Fast-branded school backpack and a set of stationery. It is also worth noting that the number of gifts is limited and they are provided on a first-come, first-served basis until supplies last.
For more details, please follow this link.
Fast Bank continuously expands its range of services, offering 24/7 fast, convenient, and secure financial solutions in Yerevan and all regions of Armenia.