Ֆասթ Բանկը խաղարկում է 5 հատ iPad
Ֆասթ Բանկը խաղարկում է 5 հատ iPad A16, 128 GB Wi Fi մրցանակը։ Ֆասթ Բանկի բոլոր քարտապանները՝ անկախ քարտատեսակից, մինչև սեպտեմբերի 30-ը գնումներ կատարելով Yerevan Mall-ի վաճառակետերից՝ հնարավորություն ունեն շահել 5 iPad-ներից մեկը և մինչև սեպտեմբերի 7-ը՝ նաև ստանալ Բանկի պատրաստած 500 նվերներից մեկը։
Ֆասթ Բանկի խաղարկությանը կարող են մասնակցել բոլոր այն քարտապանները, որոնք վերը նշված ժամանակահատվածում Yerevan Mall-ի վաճառակետերից կկատարեն հանրագումարային 30,000 ՀՀ դրամի անկանխիկ գնումներ։ Հավելենք նաև, որ յուրաքանչյուր քարտապան՝ անկախ քարտերի քանակից, կարող է ստանալ մասնակցության միայն մեկ կոդ, որը կուղարկվի արշավի ավարտից հետո։ Խաղարկությունն ամփոփվելու է Ֆասթ Բանկի Youtube-յան էջում, օրը և ժամը կհրապարակվեն Բանկի պաշտոնական սոցիալական հարթակներում (FB, Insta, LI
Ֆասթ Բանկի քարտապանները, ինչպես նշվել է, հնարավորություն ունեն  նաև ստանալ Բանկի պատրաստած 500 նվերներից մեկը։ Գնումներից հետո քարտապաններն առնվազն 30,000 ՀՀ դրամի անկանխիկ գնումները հավաստող կտրոնով կարող են մոտենալ Yerevan Mall-ում տեղեկատվական տաղավարին կից տեղակայված Ֆասթի բրենդավորված կետ և ստանալ  նվերային փաթեթ, որը ներառում է Ֆասթի բրենդավորված դպրոցական պայուսակ և գրենական պիտույքների հավաքածու։ Հավելենք նաև, որ նվերների քանակը սահմանափակ է և տրամադրվում են ըստ հերթականության՝ մինչև դրանց սպառումը։
Մանրամասներին ծանոթանալու համար անհրաժեշտ է անցնել հետևյալ հղումով։
Ֆասթ Բանկը շարունակաբար ընդլայնում է իր ծառայությունների շրջանակը՝ առաջարկելով 24/7 արագ, հարմարավետ և անվտանգ ֆինանսական լուծումներ Երևանում և Հայաստանի բոլոր մարզերում:

Фаст Банк разыгрывает 5 iPad
Фаст Банк разыгрывает 5 iPad A16, 128 GB Wi Fi. Все держатели карт Фаст Банка, независимо от типа карты, до 30 сентября могут совершать покупки в торговых точках Yerevan Mall и иметь возможность выиграть один из 5 iPad, а до 7 сентября также получить один из 500 подарков, подготовленных Банком.
В розыгрыше могут участвовать все держатели карт, которые в указанный период совершат безналичные покупки на общую сумму 30,000 драмов в торговых точках Yerevan Mall. Также стоит отметить, что каждый держатель карты, независимо от количества карт, может получить только один код для участия, который будет отправлен после завершения кампании. Розыгрыш будет подведен на Youtube-канале Фаст Банка, дата и время будут опубликованы на официальных социальных платформах Банка (FB, Insta, LI).
Держатели карт Фаст Банка также имеют возможность получить один из 500 подарков, подготовленных Банком. После покупок держатели карт, имеющие чек на безналичные покупки на сумму не менее 30,000 драмов, могут подойти к информационному стенду, расположенному рядом с брендированной точкой Фаст в Yerevan Mall, и получить подарочный пакет, который включает в себя брендированный школьный рюкзак Фаст и набор канцелярских принадлежностей. Также стоит отметить, что количество подарков ограничено и они выдаются по очереди до их исчерпания.
Для получения более подробной информации необходимо перейти по следующей ссылке.
Фаст Банк постоянно расширяет спектр своих услуг, предлагая 24/7 быстрые, удобные и безопасные финансовые решения в Ереване и во всех регионах Армении.