Ֆասթ Բանկի բոլոր քարտապանները, անկախ քարտատեսակից, մինչեւ սեպտեմբերի 30-ը գնումներ կատարելով Yerevan Mall-ի վաճառակետերից, հնարավորություն ունեն շահել 5 iPad-ներից մեկը եւ մինչեւ սեպտեմբերի 7-ը՝ նաեւ ստանալ բանկի պատրաստած 500 նվերից մեկը:
Ֆասթ Բանկից հայտնել են, որ խաղարկությանը կարող են մասնակցել բոլոր այն քարտապանները, որոնք նշված ժամանակահատվածում Yerevan Mall-ի վաճառակետերից կկատարեն հանրագումարային 30,000 ՀՀ դրամի անկանխիկ գնումներ: Յուրաքանչյուր քարտապան կարող է ստանալ մասնակցության միայն մեկ կոդ, որը կուղարկվի արշավի ավարտից հետո:
Խաղարկությունն ամփոփվելու է Ֆասթ Բանկի Youtube-յան էջում, օրը եւ ժամը կհրապարակվեն բանկի պաշտոնական սոցիալական հարթակներում (FB, Insta, LI):
Ֆասթ Բանկի քարտապանները հնարավորություն ունեն նաեւ ստանալ բանկի պատրաստած 500 նվերից մեկը: Գնումներից հետո քարտապաններն առնվազն 30,000 ՀՀ դրամի անկանխիկ գնումները հավաստող կտրոնով կարող են մոտենալ Yerevan Mall-ում տեղեկատվական տաղավարին կից տեղակայված Ֆասթի բրենդավորված կետ եւ ստանալ նվերային փաթեթ, որը ներառում է Ֆասթի բրենդավորված դպրոցական պայուսակ եւ գրենական պիտույքների հավաքածու:
Նվերների քանակը սահմանափակ է եւ տրամադրվում են ըստ հերթականության՝ մինչեւ դրանց սպառումը:
Ֆասթ Բանկը շարունակաբար ընդլայնում է իր ծառայությունների շրջանակը՝ առաջարկելով 24/7 արագ, հարմարավետ եւ անվտանգ ֆինանսական լուծումներ Երեւանում եւ Հայաստանի բոլոր մարզերում:

Фаст Банк разыгрывает 5 iPad
Все держатели карт Фаст Банка, независимо от эмитента, до 30 сентября могут участвовать в розыгрыше 5 iPad, совершая покупки в торговых точках Yerevan Mall, а до 7 сентября также получить один из 500 подарков, подготовленных банком:
Фаст Банк сообщил, что в розыгрыше могут участвовать все держатели карт, которые в указанный период совершат безналичные покупки на общую сумму 30,000 драмов в торговых точках Yerevan Mall. Каждый держатель карты может получить только один код для участия, который будет отправлен после завершения акции:
Розыгрыш будет подведен на Youtube-канале Фаст Банка, дата и время будут опубликованы на официальных социальных платформах банка (FB, Insta, LI):
Держатели карт Фаст Банка также могут получить один из 500 подарков, подготовленных банком. После покупок они могут обратиться к информационному стенду, расположенному рядом с брендовым пунктом Fast в Yerevan Mall, с чеком, подтверждающим безналичные покупки на сумму не менее 30,000 драмов, и получить подарочный набор, который включает брендированный школьный рюкзак Fast и набор канцелярских принадлежностей:
Количество подарков ограничено и они выдаются по очереди до исчерпания:
Фаст Банк постоянно расширяет спектр своих услуг, предлагая 24/7 быстрые, удобные и безопасные финансовые решения в Ереване и во всех регионах Армении: