Ֆասթ Բանկի բոլոր քարտապանները, անկախ քարտատեսակից, մինչեւ սեպտեմբերի 30-ը գնումներ կատարելով Yerevan Mall-ի վաճառակետերից, հնարավորություն ունեն շահել 5 iPad-ներից մեկը եւ մինչեւ սեպտեմբերի 7-ը՝ նաեւ ստանալ բանկի պատրաստած 500 նվերից մեկը:
Ֆասթ Բանկից հայտնել են, որ խաղարկությանը կարող են մասնակցել բոլոր այն քարտապանները, որոնք նշված ժամանակահատվածում Yerevan Mall-ի վաճառակետերից կկատարեն հանրագումարային 30,000 ՀՀ դրամի անկանխիկ գնումներ: Յուրաքանչյուր քարտապան կարող է ստանալ մասնակցության միայն մեկ կոդ, որը կուղարկվի արշավի ավարտից հետո:
Խաղարկությունն ամփոփվելու է Ֆասթ Բանկի Youtube-յան էջում, օրը եւ ժամը կհրապարակվեն բանկի պաշտոնական սոցիալական հարթակներում (FB, Insta, LI):
Ֆասթ Բանկի քարտապանները հնարավորություն ունեն նաեւ ստանալ բանկի պատրաստած 500 նվերից մեկը: Գնումներից հետո քարտապաններն առնվազն 30,000 ՀՀ դրամի անկանխիկ գնումները հավաստող կտրոնով կարող են մոտենալ Yerevan Mall-ում տեղեկատվական տաղավարին կից տեղակայված Ֆասթի բրենդավորված կետ եւ ստանալ նվերային փաթեթ, որը ներառում է Ֆասթի բրենդավորված դպրոցական պայուսակ եւ գրենական պիտույքների հավաքածու:
Նվերների քանակը սահմանափակ է եւ տրամադրվում են ըստ հերթականության՝ մինչեւ դրանց սպառումը:
Ֆասթ Բանկը շարունակաբար ընդլայնում է իր ծառայությունների շրջանակը՝ առաջարկելով 24/7 արագ, հարմարավետ եւ անվտանգ ֆինանսական լուծումներ Երեւանում եւ Հայաստանի բոլոր մարզերում:

All cardholders of Fast Bank, regardless of the issuer, can participate in the raffle for 5 iPads by making purchases at Yerevan Mall's retail outlets until September 30, and until September 7, they can also receive one of the 500 gifts prepared by the bank:
Fast Bank has announced that all cardholders who make cashless purchases totaling 30,000 AMD at Yerevan Mall's retail outlets during the specified period can participate in the raffle. Each cardholder can receive only one participation code, which will be sent after the campaign ends:
The raffle will be concluded on Fast Bank's Youtube page, and the date and time will be announced on the bank's official social platforms (FB, Insta, LI):
Fast Bank cardholders also have the opportunity to receive one of the 500 gifts prepared by the bank. After making purchases, they can approach the information booth located next to the Fast branded point in Yerevan Mall with a receipt confirming cashless purchases of at least 30,000 AMD and receive a gift package that includes a Fast branded school backpack and a set of stationery:
The number of gifts is limited and they are given out on a first-come, first-served basis until supplies last:
Fast Bank continuously expands its range of services, offering 24/7 fast, convenient, and secure financial solutions in Yerevan and all regions of Armenia: