Ֆասթ Բանկը խաղարկում է 5 հատ iPad
Ֆասթ Բանկը խաղարկում է 5 հատ iPad A16, 128 GB Wi Fi մրցանակը։ Բանկի բոլոր քարտապանները՝ անկախ քարտատեսակից, մինչև սեպտեմբերի 30-ը գնումներ կատարելով Yerevan Mall-ի վաճառակետերից՝ հնարավորություն ունեն շահել 5 iPad-ներից մեկը և մինչև սեպտեմբերի 7-ը՝ նաև ստանալ Բանկի պատրաստած 500 նվերներից մեկը։
Խաղարկությանը կարող են մասնակցել բոլոր այն քարտապանները, որոնք վերը նշված ժամանակահատվածում Yerevan Mall-ի վաճառակետերից կկատարեն հանրագումարային 30,000 ՀՀ դրամի անկանխիկ գնումներ։ Յուրաքանչյուր քարտապան՝ անկախ քարտերի քանակից, կարող է ստանալ մասնակցության միայն մեկ կոդ, որը կուղարկվի արշավի ավարտից հետո։
Խաղարկությունն ամփոփվելու է Ֆասթ Բանկի Youtube-յան էջում, օրը և ժամը կհրապարակվեն Բանկի պաշտոնական սոցիալական հարթակներում (FB, Insta, LI)։ Բանկի քարտապանները, ինչպես նշվել է, հնարավորություն ունեն նաև ստանալ Բանկի պատրաստած 500 նվերներից մեկը։
Գնումներից հետո քարտապաններն առնվազն 30,000 ՀՀ դրամի անկանխիկ գնումները հավաստող կտրոնով կարող են մոտենալ Yerevan Mall-ում տեղեկատվական տաղավարին կից տեղակայված Ֆասթի բրենդավորված կետ և ստանալ նվերային փաթեթ, որը ներառում է Ֆասթի բրենդավորված դպրոցական պայուսակ և գրենական պիտույքների հավաքածու։

Fast Bank is raffling off 5 iPads A16, 128 GB Wi Fi. All bank cardholders, regardless of card type, can make purchases at Yerevan Mall outlets until September 30 and have the chance to win one of the 5 iPads, and until September 7, also receive one of the 500 gifts prepared by the bank.
All cardholders who make cashless purchases totaling 30,000 AMD at Yerevan Mall outlets during the specified period can participate in the raffle. Each cardholder, regardless of the number of cards, can receive only one participation code, which will be sent after the campaign ends.
The raffle will be summarized on Fast Bank's YouTube page, and the date and time will be published on the bank's official social media platforms (FB, Insta, LI). Bank cardholders also have the opportunity to receive one of the 500 gifts prepared by the bank.
After purchases, cardholders with a receipt confirming cashless purchases of at least 30,000 AMD can approach the information booth located next to the Fast branded point in Yerevan Mall and receive a gift package that includes a Fast branded school backpack and a set of stationery.