Ֆասթ Բանկը խաղարկում է 5 հատ iPad
Ֆասթ Բանկը խաղարկում է 5 հատ iPad A16, 128 GB Wi Fi մրցանակը։ Բանկի բոլոր քարտապանները՝ անկախ քարտատեսակից, մինչև սեպտեմբերի 30-ը գնումներ կատարելով Yerevan Mall-ի վաճառակետերից՝ հնարավորություն ունեն շահել 5 iPad-ներից մեկը և մինչև սեպտեմբերի 7-ը՝ նաև ստանալ Բանկի պատրաստած 500 նվերներից մեկը։
Խաղարկությանը կարող են մասնակցել բոլոր այն քարտապանները, որոնք վերը նշված ժամանակահատվածում Yerevan Mall-ի վաճառակետերից կկատարեն հանրագումարային 30,000 ՀՀ դրամի անկանխիկ գնումներ։ Յուրաքանչյուր քարտապան՝ անկախ քարտերի քանակից, կարող է ստանալ մասնակցության միայն մեկ կոդ, որը կուղարկվի արշավի ավարտից հետո։
Խաղարկությունն ամփոփվելու է Ֆասթ Բանկի Youtube-յան էջում, օրը և ժամը կհրապարակվեն Բանկի պաշտոնական սոցիալական հարթակներում (FB, Insta, LI)։ Բանկի քարտապանները, ինչպես նշվել է, հնարավորություն ունեն նաև ստանալ Բանկի պատրաստած 500 նվերներից մեկը։
Գնումներից հետո քարտապաններն առնվազն 30,000 ՀՀ դրամի անկանխիկ գնումները հավաստող կտրոնով կարող են մոտենալ Yerevan Mall-ում տեղեկատվական տաղավարին կից տեղակայված Ֆասթի բրենդավորված կետ և ստանալ նվերային փաթեթ, որը ներառում է Ֆասթի բրենդավորված դպրոցական պայուսակ և գրենական պիտույքների հավաքածու։

Фаст Банк разыгрывает 5 iPad A16, 128 GB Wi Fi. Все держатели карт банка, независимо от типа карты, до 30 сентября могут совершать покупки в торговых точках Yerevan Mall и иметь возможность выиграть один из 5 iPad, а до 7 сентября также получить один из 500 подарков, подготовленных банком.
К участию в розыгрыше допускаются все держатели карт, которые в указанный период совершат безналичные покупки на общую сумму 30,000 драмов в торговых точках Yerevan Mall. Каждый держатель карты, независимо от количества карт, может получить только один код участия, который будет отправлен после завершения акции.
Розыгрыш будет подведен на странице Фаст Банка в Youtube, дата и время будут опубликованы на официальных социальных платформах банка (FB, Insta, LI). Держатели карт банка также имеют возможность получить один из 500 подарков, подготовленных банком.
После покупок держатели карт с чеком, подтверждающим безналичные покупки на сумму не менее 30,000 драмов, могут подойти к информационному стенду, расположенному рядом с брендированной точкой Фаст в Yerevan Mall, и получить подарочный пакет, который включает в себя брендированный школьный рюкзак Фаст и набор канцелярских принадлежностей.