Evocabank-ում հաշիվ բացելու ծառայություն
Evocabank-ը առաջարկում է բացել դրամային և արտարժութային ընթացիկ բանկային հաշիվներ, որոնք սպասարկվում են իրենց սակագների համաձայն: Հաշիվներ կարող են բացել Հայաստանի ռեզիդենտ և ոչ ռեզիդենտ ֆիզիկական անձիք:
Հաշիվների բացում և սպասարկում
Հաշվի բացման համար անհրաժեշտ փաստաթղթերը ներառում են հաշվի բացման դիմում, անձնագիր և սոցիալական քարտ կամ նույնականացման քարտ: Հաշիվ բացելու ընթացակարգը պարզ է, և հաշիվները կարող են բացվել ինչպես բանկի մասնաճյուղերում, այնպես էլ հեռակառավարման համակարգերի միջոցով:
Հաշիվների սպասարկում
Բանկային հաշիվների սպասարկումը իրականացվում է ՀՀ օրենսդրությամբ և մեր պայմանագրով: Հաճախորդները կարող են իրականացնել ցանկացած օրինական գործարք: Բանկային հաշիվներով իրականացվող բոլոր գործառնությունները արտացոլվում են քաղվածքներում:
Ավանդների հատուցման երաշխավորումը սահմանված է ՀՀ օրենքով, և հաճախորդները կարող են վստահ լինել իրենց ֆինանսական անվտանգության մեջ:

Evocabank предлагает открыть текущие банковские счета в драмах и иностранной валюте, которые обслуживаются в соответствии с их тарифами. Счета могут открывать физические лица-резиденты и нерезиденты Армении.
Для открытия счета необходимы следующие документы: заявление на открытие счета, паспорт и социальная карта или идентификационная карта. Процедура открытия счета проста, и счета могут быть открыты как в отделениях банка, так и через удаленные системы.
Обслуживание счетов
Обслуживание банковских счетов регулируется законодательством Республики Армения и нашим договором. Клиенты могут осуществлять любые законные операции. Все операции по банковским счетам отражаются в выписках.
Гарантия возврата вкладов установлена законом Республики Армения, и клиенты могут быть уверены в своей финансовой безопасности.