Evocabank-ում հաշիվ բացելու ծառայություն
Evocabank-ը առաջարկում է բացել դրամային և արտարժութային ընթացիկ բանկային հաշիվներ, որոնք սպասարկվում են իրենց սակագների համաձայն: Հաշիվներ կարող են բացել Հայաստանի ռեզիդենտ և ոչ ռեզիդենտ ֆիզիկական անձիք:
Հաշիվների բացում և սպասարկում
Հաշվի բացման համար անհրաժեշտ փաստաթղթերը ներառում են հաշվի բացման դիմում, անձնագիր և սոցիալական քարտ կամ նույնականացման քարտ: Հաշիվ բացելու ընթացակարգը պարզ է, և հաշիվները կարող են բացվել ինչպես բանկի մասնաճյուղերում, այնպես էլ հեռակառավարման համակարգերի միջոցով:
Հաշիվների սպասարկում
Բանկային հաշիվների սպասարկումը իրականացվում է ՀՀ օրենսդրությամբ և մեր պայմանագրով: Հաճախորդները կարող են իրականացնել ցանկացած օրինական գործարք: Բանկային հաշիվներով իրականացվող բոլոր գործառնությունները արտացոլվում են քաղվածքներում:
Ավանդների հատուցման երաշխավորումը սահմանված է ՀՀ օրենքով, և հաճախորդները կարող են վստահ լինել իրենց ֆինանսական անվտանգության մեջ:

Account Opening Service at Evocabank
Evocabank offers to open current banking accounts in AMD and foreign currencies, which are serviced according to their tariffs. Accounts can be opened by residents and non-residents of Armenia.
Account Opening and Service
To open an account, necessary documents include an account opening application, passport, and social card or identification card. The account opening procedure is straightforward, and accounts can be opened at bank branches or through remote systems.
Account Service
Bank account servicing is governed by the legislation of the Republic of Armenia and our contract. Clients can perform any legal transactions. All transactions on bank accounts are reflected in statements.
The guarantee of deposit compensation is established by the law of the Republic of Armenia, and clients can trust in their financial security.