Evocabank-ն առաջարկում է դրամական փոխանցումներ Հայաստանի տարածքում և դեպի արտերկիր՝ դրամով և արտարժույթով: Փոխանցումները իրականացվում են միջազգային բանկային ստանդարտներին համապատասխան:
Ընդհանուր դրույթներ
Ձեր բանկային փոխանցումները իրականացվում են՝ ղեկավարվելով «Բանկերի և բանկային գործունեության մասին» ՀՀ օրենքով, ՀՀ Կենտրոնական բանկի իրավական ակտերով, ՀՀ այլ իրավական ակտերով, թղթակից բանկերի հետ կնքված պայմանագրերով:
Փոխանցումները կատարվում են վճարման հանձնարարագրերի հիման վրա, իսկ յուրաքանչյուր աշխատանքային օրվա ընթացքում՝ մինչև ժամը 15:30 ներկայացված վճարման հանձնարարագրերը կատարվում են նույն բանկային օրը:
Միջազգային փոխանցումները իրականացվում են SWIFT համակարգի միջոցով, ինչը ապահովում է արագ և անվտանգ փոխանցումներ:

Услуги денежных переводов Evocabank
Evocabank предлагает денежные переводы по территории Армении и за границу в драмах и иностранной валюте. Переводы осуществляются в соответствии с международными банковскими стандартами:
Денежные переводы
Ваши банковские переводы осуществляются в соответствии с Законом РА «О банках и банковской деятельности», правовыми актами Центрального банка РА и другими правовыми актами:
Переводы выполняются на основании платежных поручений, и все поручения, представленные до 15:30 в рабочие дни, выполняются в тот же банковский день:
Международные переводы осуществляются через систему SWIFT, что обеспечивает быстрые и безопасные переводы: