Evocabank-ն առաջարկում է դրամական փոխանցումներ Հայաստանի տարածքում և դեպի արտերկիր՝ դրամով և արտարժույթով: Փոխանցումները իրականացվում են միջազգային բանկային ստանդարտներին համապատասխան:
Ընդհանուր դրույթներ
Ձեր բանկային փոխանցումները իրականացվում են՝ ղեկավարվելով «Բանկերի և բանկային գործունեության մասին» ՀՀ օրենքով, ՀՀ Կենտրոնական բանկի իրավական ակտերով, ՀՀ այլ իրավական ակտերով, թղթակից բանկերի հետ կնքված պայմանագրերով:
Փոխանցումները կատարվում են վճարման հանձնարարագրերի հիման վրա, իսկ յուրաքանչյուր աշխատանքային օրվա ընթացքում՝ մինչև ժամը 15:30 ներկայացված վճարման հանձնարարագրերը կատարվում են նույն բանկային օրը:
Միջազգային փոխանցումները իրականացվում են SWIFT համակարգի միջոցով, ինչը ապահովում է արագ և անվտանգ փոխանցումներ:

Evocabank's Money Transfer Services
Evocabank offers money transfers within Armenia and abroad in AMD and foreign currencies. Transfers are carried out in accordance with international banking standards:
Money Transfers
General Terms
Your bank transfers are executed in accordance with the Law of the Republic of Armenia on Banks and Banking Activities, legal acts of the Central Bank of Armenia, and other legal acts:
Transfers are made based on payment orders, and all orders submitted before 15:30 on business days are executed on the same banking day:
International transfers are carried out through the SWIFT system, ensuring fast and secure transfers: