ՀՀ կենտրոնական բանկից «Բիզնես 24»-ին տեղեկացնում են, որ օգոստոսի 11-ին բանկի կողմից սահմանված ՀՀ դրամի փոխարժեքները հետևյալն են. ԱՄՆ դոլարի (USD) փոխարժեքն աճել է 0.19 դրամով և կազմել 366.07 դրամ, իսկ ռուսական ռուբլու (RUR) փոխարժեքը նվազել է 0.0137 դրամով և կազմել 4.4217 դրամ:
Միևնույն ժամանակ, եվրոյի (EUR) փոխարժեքը նվազել է 0.58 դրամով և կազմել 422.23 դրամ: Շվեյցարական ֆրանկի (CHF) փոխարժեքը նվազել է 1.16 դրամով և կազմել 451.38 դրամ, իսկ բրիտանական ֆունտի (GBP) փոխարժեքն աճել է 0.07 դրամով և կազմել 494.08 դրամ:
Վրացական լարիի (GEL) փոխարժեքն աճել է 0.03 դրամով և կազմել 139.74 դրամ: Իրանական ռիալի (IRR) փոխարժեքն աճել է 0.00001 դրամով և կազմել 0.026638 դրամ՝ 100 ռիալի համար: Հնդկական ռուփիի (INR) փոխարժեքը նվազել է 0.0051 դրամով և կազմել 3.8359 դրամ:
ԱՄԷ դիրհամի (AED) փոխարժեքն աճել է 0.055 դրամով և կազմել 99.668 դրամ. Չինական յուանի (CNY) փոխարժեքն աճել է 0.021 դրամով և կազմել 54.271 դրամ: Ճապոնական յենի (JPY) փոխարժեքը նվազել է 0.053 դրամով և կազմել 22.989 դրամ:
Հոնգ Կոնգի դոլարի (HKD) փոխարժեքն աճել է 0.019 դրամով և կազմել 46.656 դրամ. Ղազախական տենգեի (KZT) փոխարժեքն աճել է 0.0066 դրամով և կազմել 7.8544 դրամ` 10 տենգեի համար: Ղրղզական սոմի (KGS) փոխարժեքն աճել է 0.0022 դրամով և կազմել 4.1839 դրամ. Բելառուսական ռուբլու (BYN) փոխարժեքը նվազել է 0.56 դրամով և կազմել 123.53 դրամ:
Ինչ կայանում է թանկարժեք մետաղներին, ապա ոսկու (XAU) գինը նվազել է 104 դրամով և կազմել 50,896.00 դրամ, իսկ Արծաթի (XAG) գինը նվազել է 4.14 դրամով և կազմել 752.48 դրամ:

Центральный банк Армении сообщил «Бизнес 24», что 11 августа курсы драма, установленные банком, следующие: курс доллара США (USD) вырос на 0.19 драма и составил 366.07 драма, а курс российского рубля (RUR) снизился на 0.0137 драма и составил 4.4217 драма:
В то же время курс евро (EUR) снизился на 0.58 драма и составил 422.23 драма. Курс швейцарского франка (CHF) снизился на 1.16 драма и составил 451.38 драма, а курс британского фунта (GBP) вырос на 0.07 драма и составил 494.08 драма:
Курс грузинского лари (GEL) вырос на 0.03 драма и составил 139.74 драма. Курс иранского риала (IRR) вырос на 0.00001 драма и составил 0.026638 драма за 100 риалов. Курс индийской рупии (INR) снизился на 0.0051 драма и составил 3.8359 драма:
Курс дирхама ОАЭ (AED) вырос на 0.055 драма и составил 99.668 драма. Курс китайского юаня (CNY) вырос на 0.021 драма и составил 54.271 драма. Курс японской иены (JPY) снизился на 0.053 драма и составил 22.989 драма:
Курс гонконгского доллара (HKD) вырос на 0.019 драма и составил 46.656 драма. Курс казахского тенге (KZT) вырос на 0.0066 драма и составил 7.8544 драма за 10 тенге. Курс киргизского сома (KGS) вырос на 0.0022 драма и составил 4.1839 драма. Курс белорусского рубля (BYN) снизился на 0.56 драма и составил 123.53 драма:
Что касается драгоценных металлов, то цена золота (XAU) снизилась на 104 драма и составила 50,896.00 драма, а цена серебра (XAG) снизилась на 4.14 драма и составила 752.48 драма: