ՀՀ կենտրոնական բանկը տեղեկացնում է, որ օգոստոսի 26-ին բանկի կողմից սահմանված ՀՀ դրամի փոխարժեքները հետևյալն են: ԱՄՆ դոլարի (USD) փոխարժեքը նվազել է 0.04 դրամով և կազմել 364.56 դրամ, իսկ ռուսական ռուբլու (RUR) փոխարժեքը նվազել է 0.0107 դրամով և կազմել 4.3097 դրամ:
Միևնույն ժամանակ, եվրոյի (EUR) փոխարժեքը նվազել է 0.05 դրամով և կազմել 425.15 դրամ: Շվեյցարական ֆրանկի (CHF) փոխարժեքը նվազել է 0.84 դրամով և կազմել 453.32 դրամ, իսկ բրիտանական ֆունտի (GBP) փոխարժեքը նվազել է 0.49 դրամով և կազմել 496.57 դրամ:
Վրացական լարիի (GEL) փոխարժեքը նվազել է 0.24 դրամով և կազմել 139.14 դրամ: Իրանական ռիալի (IRR) փոխարժեքը չի փոխվել և կրկին կազմել է 0.026528 դրամ՝ 100 ռիալի համար:
Հնդկական ռուփիի (INR) փոխարժեքը նվազել է 0.0005 դրամով և կազմել 3.8088 դրամ: ԱՄԷ դիրհամի (AED) փոխարժեքը նվազել է 0.011 դրամով և կազմել 99.254 դրամ:
Չինական յուանի (CNY) փոխարժեքը նվազել է 0.013 դրամով և կազմել 54.245 դրամ: Ճապոնական յենի (JPY) փոխարժեքն աճել է 0.025 դրամով և կազմել 22.917 դրամ:
Հոնգ Կոնգի դոլարի (HKD) փոխարժեքը նվազել է 0.008 դրամով և կազմել 46.508 դրամ:
Ղազախական տենգեի (KZT) փոխարժեքը նվազել է 0.0415 դրամով և կազմել 7.9216 դրամ՝ 10 տենգեի համար: Ղրղզական սոմի (KGS) փոխարժեքը նվազել է 0.0005 դրամով և կազմել 4.1654 դրամ:
Բելառուսական ռուբլու (BYN) փոխարժեքը նվազել է 1.37 դրամով և կազմել 120.9 դրամ:
Ոսկու (XAU) գինը նվազել է 572 դրամով և կազմել 54,097.00 դրամ, իսկ Արծաթի (XAG) գինը նվազել է 10.11 դրամով և կազմել 795.44 դրամ:

Центральный банк Армении сообщает, что на 26 августа установлены следующие курсы армянского драма. Курс доллара США (USD) снизился на 0.04 драма и составил 364.56 драма, а курс российского рубля (RUR) снизился на 0.0107 драма и составил 4.3097 драма:
В то же время курс евро (EUR) снизился на 0.05 драма и составил 425.15 драма. Курс швейцарского франка (CHF) снизился на 0.84 драма и составил 453.32 драма, а курс британского фунта (GBP) снизился на 0.49 драма и составил 496.57 драма:
Курс грузинского лари (GEL) снизился на 0.24 драма и составил 139.14 драма. Курс иранского риала (IRR) не изменился и снова составил 0.026528 драма за 100 риалов:
Курс индийской рупии (INR) снизился на 0.0005 драма и составил 3.8088 драма. Курс дирхама ОАЭ (AED) снизился на 0.011 драма и составил 99.254 драма:
Курс китайского юаня (CNY) снизился на 0.013 драма и составил 54.245 драма. Курс японской иены (JPY) увеличился на 0.025 драма и составил 22.917 драма:
Курс гонконгского доллара (HKD) снизился на 0.008 драма и составил 46.508 драма:
Курс казахского тенге (KZT) снизился на 0.0415 драма и составил 7.9216 драма за 10 тенге. Курс киргизского сома (KGS) снизился на 0.0005 драма и составил 4.1654 драма:
Курс белорусского рубля (BYN) снизился на 1.37 драма и составил 120.9 драма:
Цена золота (XAU) снизилась на 572 драма и составила 54,097.00 драма, а цена серебра (XAG) снизилась на 10.11 драма и составила 795.44 драма: