Լուրեր | 2026/08/30 14:54
1. Հաշվետվություններ: Broadcom և Palo Alto Networks ընկերությունները ներկայացնելու են իրենց հաշվետվությունները: Broadcom-ը սպասվում է, որ կհայտարարի 2026 ֆինանսական տարվա երրորդ եռամսյակի արդյունքները, իսկ Palo Alto Networks-ը՝ 2026 ֆինանսական տարվա չորրորդ եռամսյակի մասին: Երկու ընկերությունները պետք է ցույց տան, թե ինչպես են AI տեխնոլոգիաները ազդում իրենց եկամուտների վրա:
2. CrowdStrike-ի կոնֆերանս: Las Vegas-ում տեղի կունենա CrowdStrike-ի Fal.Con տարեկան կոնֆերանսը, որտեղ CEO George Kurtz-ը կներկայացնի keynote ելույթը:
3. Տնտեսական տվյալներ: Շաբաթվա գլխավոր իրադարձությունը կլինի օգոստոսի համար ոչ գյուղատնտեսական աշխատատեղերի հաշվետվությունը: Այս տվյալները կարևոր են ԱՄՆ տնտեսության վիճակի գնահատման համար:

News | 2026/08/30 14:54
1. Earnings Reports: Broadcom and Palo Alto Networks are set to report their earnings. Broadcom is expected to announce its fiscal 2026 third-quarter results, while Palo Alto Networks will report its fiscal 2026 fourth-quarter results. Both companies need to show how AI technologies are impacting their revenues.
2. CrowdStrike Conference: The annual CrowdStrike Fal.Con conference will take place in Las Vegas, featuring a keynote address by CEO George Kurtz.
3. Economic Data: The main event of the week will be the nonfarm payrolls report for August. This data is crucial for assessing the state of the U.S. economy.