Ակբա բանկը իր քարտապաններին առաջարկում է ակտիվացնել SMS տեղեկացում ծառայությունը, որը հնարավորություն է տալիս ստանալ տեղեկություններ կատարված գործարքների մասին:
SMS-տեղեկացում ծառայություն
SMS տեղեկացման ծառայությունը թույլ է տալիս քարտապաններին ստանալ SMS հաղորդագրություններ, երբ կատարվում են կանխիկացման կամ վճարային գործարքներ:
Այս ծառայությունը ապահովում է քարտապանների անվտանգությունը, քանի որ նրանք տեղեկացված են իրենց քարտով կատարվող բոլոր գործառնությունների մասին:
Վճարային քարտերի տրամադրման և սպասարկման պայմաններ
2023թ.-ի հուլիսի 27-ից ուժի մեջ մտած պայմանները վերաբերում են բոլոր տեսակի վճարային քարտերին, այդ թվում՝ VISA DIGITAL, VISA VIRTUAL և ArCa կենսաթոշակային քարտերին:
Թոքենիզացված քարտերով կատարվող գործարքների պայմաններ
Թոքենիզացված քարտերով վճարումներ կարելի է կատարել բոլոր առևտրի կետերում, որտեղ տեղադրված են առանց հպման սպասարկող POS-տերմինալներ:

Акба Банк предлагает своим держателям карт активировать службу SMS-уведомлений, которая позволяет получать информацию о совершенных транзакциях:
Служба SMS-уведомлений
Служба SMS-уведомлений позволяет держателям карт получать SMS-сообщения при осуществлении наличных или платежных операций:
Эта служба обеспечивает безопасность держателей карт, так как они информированы о всех операциях, совершаемых с их картой:
Условия предоставления и обслуживания платежных карт
Условия, вступившие в силу с 27 июля 2023 года, касаются всех видов платежных карт, включая VISA DIGITAL, VISA VIRTUAL и пенсионные карты ArCa:
Условия транзакций с токенизированными картами
Оплата токенизированными картами возможна во всех торговых точках, где установлены бесконтактные POS-терминалы: