Ucom-ը ներկայացնում է նոր uTravel փաթեթները
Այս ամառ Ucom-ը ռոումինգը դարձնում է ավելի հարմար և հասանելի ճանապարհորդողների համար։ Թարմացված uTravel առաջարկն այժմ ներառում է ավելի մեծ ինտերնետային փաթեթներ՝ մատչելի գներով. բաժանորդներն արդեն կարող են ընտրել նոր «uTravel 4 ԳԲ», «uTravel 6 ԳԲ» և «uTravel 9 ԳԲ» փաթեթները և անհոգ վայելել իրենց ճանապարհորդությունը։
Վրաստանում, ԱՄԷ-ում, Եգիպտոսում, Հունաստանում, Կիպրոսում, Իտալիայում, Իսպանիայում, Մոնտենեգրոյում, Ալբանիայում, Թունիսում և ամառային հանգստի համար հաճախ ընտրվող այլ ուղղություններում Ucom-ի բաժանորդները կարող են ակտիվացնել 4 ԳԲ, 6 ԳԲ կամ 9 ԳԲ ինտերնետ փաթեթ՝ վճարելով համապատասխանաբար 4500, 6500 և 9500 դրամ։
«uTravel 4 ԳԲ» փաթեթն ակտիվացնելու համար անհրաժեշտ է հավաքել *121*32#, «uTravel 6 ԳԲ»-ի համար՝ *121*33#, իսկ «uTravel 9 ԳԲ»-ի համար՝ *121*34#։
«Ճանապարհորդության ժամանակ մարդիկ ուզում են կապի մեջ մնալ առանց բարդ հաշվարկների և անսպասելի ծախսերի։ Հենց այդ տրամաբանությամբ ենք ձևավորում մեր ռոումինգ առաջարկները՝ ավելացնելով ինտերնետի ծավալը, պահպանելով հասանելի գինը և ընդլայնելով ծառայությունների աշխարհագրությունը», – նշել է Ucom-ի գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը։

Ucom представляет новые пакеты uTravel
Этим летом Ucom делает роуминг более удобным и доступным для путешественников. Обновленное предложение uTravel теперь включает в себя более крупные интернет-пакеты по доступным ценам. Подписчики могут выбрать новые пакеты «uTravel 4 ГБ», «uTravel 6 ГБ» и «uTravel 9 ГБ» и наслаждаться поездками без забот.
В Грузии, ОАЭ, Египте, Греции, Кипре, Италии, Испании, Черногории, Албании, Тунисе и других популярных направлениях для летнего отдыха подписчики Ucom могут активировать интернет-пакеты на 4 ГБ, 6 ГБ или 9 ГБ, заплатив соответственно 4500, 6500 и 9500 драмов.
Чтобы активировать пакет «uTravel 4 ГБ», необходимо набрать *121*32#, для «uTravel 6 ГБ» — *121*33#, а для «uTravel 9 ГБ» — *121*34#.
«Во время путешествий люди хотят оставаться на связи без сложных расчетов и неожиданных расходов. Именно с этой логикой мы формируем наши роуминговые предложения, увеличивая объем интернета, сохраняя доступную цену и расширяя географию услуг», — отметил генеральный директор Ucom Ральф Ирикия.