Սուրճ, ընդմիջում և մինչև 10% idcoin Idram&IDBank-ով
Երբեմն լավագույն գաղափարները ծնվում են ոչ թե գրասենյակում կամ հանդիպման սեղանի շուրջ, այլ ընդմիջման ժամանակ: Մի բաժակ սուրճ, համեղ ճաշ, կարճ զրույց գործընկերների հետ, նոր գաղափար կամ պարզապես մի քանի րոպե հեռու առօրյայից: Իսկ երբ այդ պահերը նաև idcoin են բերում, օրը դառնում է ավելի լավ:
2026 թվականի հուլիսի 1-ից մինչև օգոստոսի 31-ը (ներառյալ), ամեն օր ժամը 12:00-ից 15:00-ն, դուք կարող եք ստանալ մինչև 10% ակնթարթային idcoin, երբ QR վճարումներ եք կատարում Idram&IDBank հավելվածով ընտրված սրճարաններում, ռեստորաններում և բարերում՝ «Ճաշեք և ստացեք մինչև 10% idcoin» արշավի շրջանակներում:
QR վճարումներ կարող եք կատարել՝ օգտագործելով ձեր կապված բանկային հաշիվը, վճարային քարտը, Idram դրամապանակը, idplus բոնուսները, Rocket Line կամ Rocket Line 0% որպես վճարման աղբյուր Idram&IDBank հավելվածում:
Արշավի ընթացքում, հուլիսի 1-ից մինչև օգոստոսի 31-ը (ներառյալ), մեկ օրացուցային ամսվա ընթացքում կարող եք վաստակել առավելագույնը 10,000 idcoin (հարկից հետո):
Բացի այդ, արշավի մասնակիցները, ովքեր դեռ IDBank-ի հաճախորդ չեն, և արշավի ընթացքում IDBank հաճախորդ դառնալու համար ավարտում են սինխրոնիզացումը Idram&IDBank հավելվածի միջոցով, կստանան լրացուցիչ 1,000 idcoin (հարկից հետո) արշավի ավարտից հետո 10 աշխատանքային օրվա ընթացքում:

Coffee, a Break, and Up to 10% idcoin with Idram&IDBank
Sometimes the best ideas are born not in the office or around the meeting table, but during a break. A cup of coffee, a delicious lunch, a short chat with colleagues, a fresh idea, or simply a few moments away from the daily routine. And when those moments also earn you idcoins, the day becomes even better.
From July 1 to August 31, 2026 (inclusive), every day between 12:00 PM and 3:00 PM, you can receive up to 10% instant idcoin when making QR payments with the Idram&IDBank app at selected cafés, restaurants, and bars as part of the “Have Lunch and Get Up to 10% idcoin” campaign. You can find the list of participating partners here.
You can make QR payments using your linked bank account, payment card, Idram wallet, idplus bonuses, Rocket Line, or Rocket Line 0% as the payment source in the Idram&IDBank app.
Under the campaign, from July 1 through August 31, 2026 inclusive, a maximum cumulative amount of 10,000 idcoin (after tax) may be earned within a single calendar month.
In addition, users who participate in the campaign, are not yet IDBank customers, and become IDBank customers by completing synchronization through the Idram&IDBank app during the campaign period will receive an additional 1,000 idcoins (after tax) within 10 business days after the campaign ends.
After all, pleasant surprises don’t always need a special occasion. Sometimes, all it takes is paying with the Idram&IDBank app and enjoying your idcoins.