Հավելվածի գաղտնիության քաղաքականություն Ֆասթ Բանկ
Գաղտնիության հետևյալ քաղաքականությունը ներկայացնում է «Ֆասթ Բանկ» ՓԲԸ (այսուհետ՝ Բանկ) պաշտոնական կայքէջի՝ https://www.fastbank.am/ (այսուհետ՝ Վեբ էջ) այցելուների և հաճախորդների անձնական տվյալների մշակման, օգտագործման և պաշտպանության ընդհանուր դրույթները:
Բանկը կարևորում է կայքի օգտատերերի անձնական տվյալների անվտանգությունը։ Կայքի բովանդակությունը և սույն գաղտնիության քաղաքականությունը կարգավորվում են Հայաստանի Հանրապետության օրենսդրությամբ։
Բանկն իրեն իրավունք է վերապահում փոփոխել սույն Գաղտնիության քաղաքականության մեջ նախատեսված ցանկացած դրույթ՝ առանց Օգտատիրոջը նախապես ծանուցելու:
Անձնական տվյալների հավաքագրում
Բանկը կարող է հավաքել հետևյալ անձնական տվյալները:
• Տեղեկություններ, որոնք Օգտատերը տրամադրում է Բանկին իր հայեցողությամբ՝ Կայքում ցանկացած դիմում լրացնելիս, տեղեկագրերին բաժանորդագրվելիս, Բանկի առցանց հարթակում գրանցվելիս:
• Տեղեկություններ, որոնք Բանկը ձեռք է բերում երրորդ կողմի գործիքների միջոցով:
Տվյալների օգտագործման մեթոդներ
Բանկը կարող է օգտագործել հավաքագրված տեղեկատվությունը հաճախորդների սպասարկման որակը բարելավելու, ծառայությունների վերաբերյալ տեղեկատվություն տրամադրելու, հարցումներին պատասխանելու և այլ նպատակներով:
Օգտատիրոջ տվյալների պաշտպանության մեթոդներ
Օգտատիրոջ անձնական տվյալները պահվում են ապահով ցանցերում և հասանելի են միայն սահմանափակ թվով մարդկանց համար:
«Քուքիների» օգտագործում
Բանկը «Քուքիներ» է օգտագործում մի քանի նպատակներով՝ վեբ էջի մատչելիությունն և հարմարավետությունը բարելավելու համար:
Երրորդ կողմերին տեղեկատվության տրամադրում
Բանկը չի վաճառում կամ այլ կերպ չի փոխանցում Օգտատիրոջ անձնական տվյալները երրորդ կողմերին՝ առանց Օգտատիրոջ նախնական համաձայնության:
Փոփոխություններ այս քաղաքականության մեջ
Բանկն իրեն իրավունք է վերապահում փոփոխել սույն Գաղտնիության քաղաքականության մեջ հստակ նշված ցանկացած դրույթ՝ առանց Օգտատիրոջը նախնական ծանուցման:

Welcome to Fast Bank
The following privacy policy outlines the general provisions regarding the processing, use, and protection of personal data of visitors and customers of the official website of "Fast Bank" LLC (https://www.fastbank.am/) (hereinafter referred to as the Web Page):
The Bank values the security of the personal data of website users. The content of the website and this privacy policy are governed by the legislation of the Republic of Armenia.
The Bank reserves the right to change any provision of this Privacy Policy without prior notice to the User:
Collection of Personal Data
The Bank may collect the following personal data:
• Information that the User voluntarily provides to the Bank when filling out any application on the Site, subscribing to newsletters, registering on the Bank's online platform:
• Information obtained by the Bank through third-party tools:
Methods of Data Usage
The Bank may use the collected information to improve customer service quality, provide information about its services, respond to inquiries, and for other purposes:
User Data Protection Methods
User personal data is stored in secure networks and is accessible only to a limited number of individuals:
Use of Cookies
The Bank uses Cookies for several purposes to enhance the accessibility and convenience of the web page:
Providing Information to Third Parties
The Bank does not sell or otherwise transfer User personal data to third parties without the User's prior consent:
Changes to this Policy