Հավելվածի գաղտնիության քաղաքականություն Ֆասթ Բանկ
Գաղտնիության հետևյալ քաղաքականությունը ներկայացնում է «Ֆասթ Բանկ» ՓԲԸ (այսուհետ՝ Բանկ) պաշտոնական կայքէջի՝ https://www.fastbank.am/ (այսուհետ՝ Վեբ էջ) այցելուների և հաճախորդների անձնական տվյալների մշակման, օգտագործման և պաշտպանության ընդհանուր դրույթները:
Բանկը կարևորում է կայքի օգտատերերի անձնական տվյալների անվտանգությունը։ Կայքի բովանդակությունը և սույն գաղտնիության քաղաքականությունը կարգավորվում են Հայաստանի Հանրապետության օրենսդրությամբ։
Բանկն իրեն իրավունք է վերապահում փոփոխել սույն Գաղտնիության քաղաքականության մեջ նախատեսված ցանկացած դրույթ՝ առանց Օգտատիրոջը նախապես ծանուցելու:
Անձնական տվյալների հավաքագրում
Բանկը կարող է հավաքել հետևյալ անձնական տվյալները:
• Տեղեկություններ, որոնք Օգտատերը տրամադրում է Բանկին իր հայեցողությամբ՝ Կայքում ցանկացած դիմում լրացնելիս, տեղեկագրերին բաժանորդագրվելիս, Բանկի առցանց հարթակում գրանցվելիս:
• Տեղեկություններ, որոնք Բանկը ձեռք է բերում երրորդ կողմի գործիքների միջոցով:
Տվյալների օգտագործման մեթոդներ
Բանկը կարող է օգտագործել հավաքագրված տեղեկատվությունը հաճախորդների սպասարկման որակը բարելավելու, ծառայությունների վերաբերյալ տեղեկատվություն տրամադրելու, հարցումներին պատասխանելու և այլ նպատակներով:
Օգտատիրոջ տվյալների պաշտպանության մեթոդներ
Օգտատիրոջ անձնական տվյալները պահվում են ապահով ցանցերում և հասանելի են միայն սահմանափակ թվով մարդկանց համար:
«Քուքիների» օգտագործում
Բանկը «Քուքիներ» է օգտագործում մի քանի նպատակներով՝ վեբ էջի մատչելիությունն և հարմարավետությունը բարելավելու համար:
Երրորդ կողմերին տեղեկատվության տրամադրում
Բանկը չի վաճառում կամ այլ կերպ չի փոխանցում Օգտատիրոջ անձնական տվյալները երրորդ կողմերին՝ առանց Օգտատիրոջ նախնական համաձայնության:
Փոփոխություններ այս քաղաքականության մեջ
Բանկն իրեն իրավունք է վերապահում փոփոխել սույն Գաղտնիության քաղաքականության մեջ հստակ նշված ցանկացած դրույթ՝ առանց Օգտատիրոջը նախնական ծանուցման:

Политика конфиденциальности приложения Fast Bank
Следующая политика конфиденциальности представляет собой общие положения о обработке, использовании и защите персональных данных посетителей и клиентов официального сайта «Фаст Банк» ОАО (https://www.fastbank.am/) (далее — Веб-страница):
Банк придает большое значение безопасности персональных данных пользователей сайта. Содержимое сайта и данная политика конфиденциальности регулируются законодательством Республики Армения.
Банк оставляет за собой право изменять любое положение данной Политики конфиденциальности без предварительного уведомления Пользователя:
Сбор персональных данных
Банк может собирать следующие персональные данные:
• Информация, которую Пользователь предоставляет Банку по своему усмотрению, заполняя любую заявку на Сайте, подписываясь на рассылки, регистрируясь на онлайн-платформе Банка:
• Информация, которую Банк получает с помощью инструментов третьих сторон:
Методы использования данных
Банк может использовать собранную информацию для улучшения качества обслуживания клиентов, предоставления информации о своих услугах, ответа на запросы и другие цели:
Методы защиты данных Пользователя
Персональные данные Пользователя хранятся в защищенных сетях и доступны только ограниченному числу людей:
Использование «Cookies»
Банк использует «Cookies» для нескольких целей, чтобы улучшить доступность и удобство веб-страницы:
Предоставление информации третьим лицам
Банк не продает иным образом не передает персональные данные Пользователя третьим лицам без предварительного согласия Пользователя:
Изменения в данной политике